Славутський міськвиконком не став економити 6 мільйонів на рекострукції під’їзних шляхів

Славутський міськвиконком за результатами тендера 20 квітня уклав угоду з приватним підприємством «Вестінвестбуд» (Рівне) на реконстірукцію під’їзних шляхів до індустріального (просилового) парку “Славута” загальною вартістю 26,7 млн. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Ремонтні роботи триватимуть протягом 2016-2017 років. Переможець торгів у три черги має завершити всю реконструкцію.

Конкурентами виступило 6 фірм. П’ять з них (ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест», ПП «МВМ-13», ПП «ТМ-НОВАТОР», ТОВ «Укрбудреммонтаж інжиніринг», ТОВ «Якість і будівництво») комітет з конкурсних торгів не допустив до тендера. Причина – їхні пропозиції не відповідають умовам документації конкурсних торгів.

Що цікаво: цінові пропозиції ТОВ «Укрбудреммонтаж інжиніринг» (Рівне) і ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест» (Київ) були нижчими майже 6 млн. грн від заявлених переможцем «Вестінвестбуд» (відповідно, 20,4 млн. грн і 20,8 млн. грн).

За даними Єдиного державного реєстру, засновником і власницею фірми «Вестінвестбуд» є Леся Шекель з Кузнецовська Рівненської області. Розмір внеску до статутного фонду підприємства становить 1 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.