На Хмельниччині завод Укроборонпрому вийшов на рекордні обсяги виробництва

З початку цього року Кам‘янець-Подільський «Завод точної механіки» спрямував до бюджету 6 мільйонів гривень податків і зборів.

«Державне підприємство «Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки», що входить до складу ДК «Укроборонпром», за 1 квартал поточного року перерахував до державного бюджету України майже 6 млн. грн.», – йдеться у повідомленні  Укроборонпрому.

Очільник ДП «НТК «Завод точної механіки» Мирослав Халік зазначив, що сума коштів, перерахованих до бюджету України, суттєво збільшилася відповідно до аналогічного періоду минулого року. Планується зберегти тенденцію подальшого зростання відрахувань до державної скарбниці. І для цього є всі передумови: підприємство стабільно нарощує обсяги виробництва і постійно отримує нові замовлення.

Посадовець додав, що завод повністю задіяв виробничі потужності і вийшов на рекордні обсяги виробництва.

Нагадаємо, що минулого року «Завод точної механіки» в рази збільшив свої виробничі потужності. Для прикладу: кількість виготовлених ланок Л-30-1 за 2014 рік складала 19 500, а за 2015 рік – 390 767 одиниць.

Державне підприємство «Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки» спеціалізується на виробництві автоматичного артилерійського озброєння, а також запасних частин і комплектуючих.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. кількість виробленої продукціі оборонного значення за одиницю часу – чи не є це інформацією з обмеженим доступом?)))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.