Прокуратура Хмельниччини відстояла право на безоплатне харчування дітей-пільговиків

Городоцькою місцевою прокуратурою два тижні тому подано до Чемеровецького районного суду адміністративний позов до Вишнівчицької сільської ради про визнання протиправним рішення сесії, яким проігноровано звільнення у 2016 році окремої категорії батьків від плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах комунальної форми власності.

Підставою для звернення з позовом стало те, що при прийнятті рішення сесія не врахувала передбачене законодавством право безкоштовного  харчування дітей із малозабезпечених сімей. При цьому, на території сільради проживає 26 дошкільнят.

Як повідомила начальник Чемеровецького відділу місцевої прокуратури Алла Туранська,  в процесі судового розгляду справи сільська рада внесла відповідні зміни до свого рішення, у зв’язку з чим судом провадження закрито.

Таким чином, завдяки втручанню прокуратури вкотре захищено законне право дітей-пільговиків на безоплатне харчування у дошкільних навчальних закладах села.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.