Славуті для встановлення енергоекономічних вуличних ліхтарів потрібно 7 млн. грн.

Славута одна із перших в регіоні розпочала встановлення енергоощадних ліхтарів вуличного освітлення: такі ліхтарі встановлені на вул. М. Ломоносова, Б.Хмельницького, Ф. Михайлова та в мікрорайоні «Сонячний».

Наразі працівники комунального підприємства «Славутське ЖКО» проводять заміну ламп розжарювання потужністю 150-200 Вт на сучасні світлодіодні ліхтарі – лампи ЛЕД потужністю 50 Вт з кращою світловіддачею. Роботи проводяться по вулиці Соборності від ресторану «Україна» до вулиці Набережної та від історичного музею до вулиці Г. Кузовкова.

Основною перевагаю світлодіодів є низьке споживання електроенергії та в десятки разів довший термін служби  порівняно із лампами розжарювання, люмінісцентними та розрядними. Світильники призначені для встановлення на вулиці без додаткового захисту від погодних умов, є стійкими до зовнішніх вібрацій, миттєво включаються навіть при глибоких мінусових температурах.

Щоб перевести на світлодіодне освітлення усе місто, потрібно близько 7 млн. грн. Тому роботи по заміні вуличних ліхтарів будуть продовжуватися поступово, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.