У “спортивних” чиновників з Хмельницької ОДА своєрідне бачення, як мають виглядати спортмайданчики

Депутати Хмельницької облради підтримали виконання обласної програми “Спортивний майданчик” на 2010-2014 роки.

За це обранці проголосували на черговій сесії ради у четвер.

У звіті Програми сказано, що за вказаний період часу в області облаштовано 167 футбольних полів і спортивних майданчиків.

Разом з тим, заперечення наданій інформації висловив депутат від фракції “БПП “Солідарність” Микола Дячук.

“У звіті про виконання Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2010-2014 роки зазначено, що в Шепетівському районі побудовано спортивні майданчики в селах Лозичне та Корчик, комплексний спортивний майданчик в Грицівському ВПУ №38, футбольне поле та два майданчики (гандбольний та волейбольний) в с.Заморочення. Однак вказана інформація не відповідає дійсності. Зокрема, у селі Заморочення замість спортмайданчиків зарослі поля, на яких стоять два дрючки. Це неповага”, – вважає депутат.

Фото надане депутатом Дячуком

Фото надане депутатом Дячуком

Фото надане депутатом Дячуком

Фото надане депутатом Дячуком

В.о. начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Сергій Заяц відреагував на репліку обранця, констатувавши: програма “Спортивний майданчик” не має фінансування ані з обласного, ані з державного бюджету.

“Взагалі такі програми не повинні бути”, – визнав чиновник.

Натомість слова Зайця не до кінця відповідають дійсності. 24 березня 2010 року на сесії Хмельницької облради було затверджено Регіональну програму «Спортивний майданчик» на 2010- 2014 роки.

Мета програми полягала у покращанні матеріально-технічної бази резервного та дитячо-юнацького спорту, зокрема, проведення реконструкції та модернізації спортивних споруд; будівництво майданчиків для ігрових видів спорту із синтетичним покриттям у кожному районі.

Загалом, на реалізацію програми передбачалося 16,7 млн. грн., у тому числі 10,5 млн. грн. – кошти районних бюджетів, 152 тис. грн. – кошти обласного бюджету.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Заяць не компетентний! Чого його тримають?

  2. Бо вiн заяць! Що Ви вIд нього хочете? Ходить на роботу,то вже добре!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.