Хмельницька облрада просить Гройсмана забезпечити область вакцинами, яких є лише 12% від потреби

Хмельницька обласна рада просить Кабмін і Міністерство охорони здоров’я вирішити питання із забезпечення лікувально-профілактичних закладів області імунобіологічними препаратами.

За цей документ проголосувала більшість депутатів на пленарному засіданні сесії.

Обранці заявили, що впродовж останніх років стан забезпечення лікувально-профілактичних закладів області медичними імунобіологічними препаратами  незадовільний. Так, на 1 січня 2016 року питома вага забезпечення, відповідно до річної потреби становила від 11,9%, по вакцині проти туберкульозу – до 82,4% та 100% проти поліомієліту. Залишки більшості вакцин в медичних закладах області є на критичному для імунізації населення області рівні.

Крім того, в закладах охорони здоров’я області відсутні і препарати протигангренозної, протиправцевої, протидифтерійної сироваток, антирабічної вакцини, правцевого анатоксину: за інформацією Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації по причині відсутності на ринку України.

“Основна кількість медичних імунобіологічних препаратів за заявкою на 2014 рік надійшла в Хмельницьку область наприкінці 2014 – початку 2015 року. Вакцини проти дифтерії та правцю для дітей старшого віку та дорослих взагалі не надходили. Заявка в цих препаратах на 2015 рік надана за дорученням МОЗ України восени 2015 року. В той же час до органів місцевої влади з цих питань надходять численні звернення громадян та представників засобів масової інформації, особливо останнім часом”, – наголошується у зверненні.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.