АМК рекомендував 35 комунальним підприємствам Хмельниччини провести перерахунок компослуг

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало 35 комунальним підприємствам, що надають послуги з централізованого водо,- теплопостачання та водовідведення на території Хмельницької області, провести перерахунки за послуги, не надані або надані в неповному обсязі.

Про це повідомляє прес-служба відділення АМК.

Згідно з вимогами чинного законодавства, споживач має право на зменшення розміру плати за надані послуги в разі надання їх не в повному обсязі, зниження їх якості, або звільнення від плати у разі їх ненадання.

У зв’язку з кліматичним фактором, збільшенням вартості енергоносіїв, органи місцевого самоврядування часто приймають рішення про скорочення опалювального сезону. Трапляються випадки, коли послуги з опалення та гарячого водопостачання надаються з недотриманням нормативних температур або протягом певного часу не надаються взагалі.

Непроведення перерахунків за ненадані або надані в неповному обсязі житлово-комунальні послуги призводить до фактичного збільшення їх вартості, що, в свою чергу, ущемляє інтереси споживачів.

Про результати розгляду рекомендацій комунальні підприємства  повинні проінформувати Відділення протягом одного місяця з дня їх отримання.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. У Швейцарсько-українського проекту DESPRO з*явилась ціла книжка з детальними інструкціями як зробити сільський водоканал, налагодити систему водопостачання в селі.
    Відтепер у багатьох громад, особливо об’єднаних буде змога це профінансувати з власних бюджетів. А ЯК це зробити – ось все покроково розписано в цій корисній книжці. Беріть на озброєння та діліться з іншими!
    http://despro.org.ua/upload/medialibrary/DESPRO_2016_Silske_vodopostachannia_Posibnyk_%20ta_Dodatky.pdf

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.