П’ять фракцій облради намагаються проштовхнути третього заступника. “Герегівці” заблокували трибуну

Голова Хмельницької облради Михайло Загородний озвучив лист керівників п’яти фракцій ради (БПП “Солідарність”, ВО “Батьківщина”, Радикальна партія, Аграрна партія, Об’єднання “Самопоміч”), які просять внести зміни до регламенту і ввети посаду третього заступника.

Це відбулося під час нинішньої сесії облради.

У листі сказано, що необхідність введення посади полягає у збільшенні навантаження, пов’язаних з децетралізацією, проблемами АТО.

Водночас депутат від фракції “За конкретні справи” Віталій Олуйко попередив колег не порушувати закон про місцеве самоврядування. Якщо ж питання буде внесене до порядку денного, його фракція блокуватиме президію.

Аналогічну думку висловила фракція ВО “Свобода”.

“Герегівці” заблокували президію і сесійну трибуну через ухвалення “листа п’ятьох”, за який проголосували 44  із 80 депутатів.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Керівник “За конкретних справ” Неоніла Андрійчук заявила, що її представники не претендують на керівні посади в обласній раді.

При  цьому, голова фракції Аграрної партії Сергій Іващук різко відреагував на блокування трибуни однією з фракцій.

У роботі раді була оголошена 15-хвилинна перерва на вимогу “радикалів”. Після відновлення роботи сесії депутати кілька разів намагалися повернутися до переголосування “листа п’ятьох”. Але не вистачало голосів.

Керівник юридичного відділу облради Сергій Циц підтвердив, що під час внесення до сесійної зали “листа п’ятьох” не дотримана ст. 15 закону про доступ до публічної інформації.

Голова облради взяв перерву, щоб переговорити з керівниками фракцій щодо зняття кадрових питань з порядку денного.

Після консультацій депутати внесли до порядку денного сесії розгляд питання про внесення змін до регламенту облради. Робота сесії відновилася.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 39

  1. загородний клоун облрада цирк

  2. Загородній автор актор і ведучий шоу “Цирк Шапіто”

  3. а Ви шановне панство притворні черви лише язиком мести… підніми ж_О і роби щось…а так, то краще на когось перекинути відповідальність а самому в кущі…

  4. А чого мовчить Гладуняк? Як завжди у затінку робить свої брудні справи? Чи може цілком зосередив свої зусилля цілячись у крісло губернатора? Не дарма ж його халуйочк Алімчик сморід там розводив

  5. Менше баб з соц.захисту,бiльше конструктиву. Не говорiть менI про дружбу,там одна вигода,так було з усiма!

  6. В Загороднего в голове одни баби.поетому толку мало.совсем нету

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.