Кам’янчани здивують коротким літературним метром

22 квітня в НІАЗ «Кам’янець» о 19.00 відбудеться презентація нестандартного відеопроекту «Творчого об’єднання письменників та художників «STONE ISLAND» під назвою «ЛітМетр» або «Література в короткому метрі».

Про це повідомляє “Громадське “Поділля”.

Для команди «STONE ISLAND» «ЛітМетр» – це такий собі експеримент. Адже задум передбачав зйомку коротких роликів за сюжетами окремих відібраних поезій та прозових творів, що друкувалися в збірці «Сни Аурінії» та міжнародному журналі «White Phoenix» – перших двох проектах громадської організації. Зйомки проходили в Кам’янці-Подільському та Одесі, зокрема за участю франківського письменника Остапа Микитюка.

Насправді за рік офіційної діяльності творче об’єднання встигло налагодити контакти і безпосередньо попрацювати з багатьма відомими авторами сучасності не лише України. Так, ГО «STONE ISLAND» восени минулого року замахнулася на цілий культурний форум, під час якого відбулося 20 заходів різного спрямування – від видавничого до історичного.

Представники громадської організації навіть встигли видати три повноцінних міжнародних журнали «White Phoenix» (на черзі – четвертий) накладом по 500 примірників, надрукувати твори 55 письменників, відкрити нові імена і презентувати їх кільком містам України.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.