Агробізнес Хмельниччини експортує власну сільгосппродукцію до 40 країн світу

Протягом першого кварталу 2016 року сільгосптоваровиробники Хмельницької області сплатили до місцевих бюджетів 15 мільйонів гривень єдиного податку. Для порівняння варто зазначити, що торік за відповідний період аграріями було сплачено 13 мільйонів гривень, а загалом за рік вони внесли до скарбниць громад майже 100 мільйонів гривень податку. Про це повідомляє ДФС у Хмельницькій області.

Показово, що агробізнес Хмельниччини експортує власну сільгосппродукцію до 40 країн світу. Найбільшими покупцями подільського збіжжя, меду, круп та олії стали країни Євросоюзу.

За інформацією Української аграрної конфедерації з посиланням на дані Держстатистики, у 2015 році Хмельниччина стала найбільшим виробником соняшнику. Також за визначенням експертів, сьогодні наша область, завдяки участі у пілотному проекті, започаткованому Першим національним аграрним кооперативом, в реалізації якого результативно співпрацюють як великі аграрні компанії, так і фермерські та особисті селянські господарства,  розвиває внутрішній ринок, збільшує трудову зайнятість селян і загалом запроваджує ефективне і прибуткове ведення сільськогосподарського виробництва.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.