У Хмельницькому в парку імені Чекмана демонтують незаконні торговельні споруди

Сьогодні у парку імені Чекмана провели демонтаж торговельної точки з назвою “Весела барлога”, яка була поруч з зоокутком. Про це повідомив на своїй сторінці на Фейсбук громадський діяч Андрій Попик.

1

Демонтована торговельна точка не мала ніяких дозвільних документів.

На місці демонтованих споруд планують зробити газон чи облаштувати дитячий майданчик.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. Симчишину, респектіще. Не пам’ятаю, щоб хтось так наводив порядок. Генделі і розливайки взяли і демонтували. Молодці! Симчишину!!! Браво.

  2. Поважати треба порядок а не анархію. Для рівня заступника міського голови насамперед варто було сказати коли були попередження підприємцю про порушення правил торгівлі та розташування на території парку. Що направлялося попередження про звільнення місця і що буде проведено демонтаж. В своїй “палкій промові” посадовець жодним словом не обмовився про норму закону чи рішення міської ради про заборону діяльності. Він мав би знати шо в документі на розташування це не генделик а торговий майданчик. Прийшли до влади то виходьте з образу дворового зборища. Тут треба багато ще вчитися а не просто кричати “Банду геть” аби не оказатися на її місці.

    • про що ти пишеш Обізнаний? з 2014 року без жодного документу. без договору, без документів. про яке рішення ради ти пишеш, про яку заборону. два роки торгували, споювали без документів. Давай я в тебе вдома поторгую водярою, а ти будеш рішення ради приймати про заборону. не сміши людей.

  3. Для заступника-це взагалі мегарівень- цілий день керувати знесенням генделика

  4. Аноніме, а квитанції про сплату нарахувань за розміщення для вас не є документом?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.