На Хмельниччині місцевими бюджетами передбачено 35 млн грн на пільгові перевезення

Відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік» місцевим бюджетам не передбачено компенсацію з державного бюджету за пільговий проїзд різних категорій громадян.

Статтею 89 «Бюджетного кодексу України» визначено, що до видатків, які здійснюються з місцевих бюджетів належать видатки на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Тому, місцевими бюджетами в області вже передбачено виділення понад 35 млн. грн.. на пільгові перевезення при потребі 70 млн.

Зокрема, в Хмельницькому, Чемеровецькому та Ярмолинецькому районах запроваджена адресна грошова допомога громадянам, які мають право на пільговий проїзд.

В Ізяславському районі планується затвердити кошти на відшкодування витрат перевізникам за пільгові перевезення.

У Віньковецькому, Волочиському, Городоцькому, Деражнянському, Дунаєвецькому, Старосинявському, Теофіпольському та Шепетівському районах та місті Кам’янці-Подільському прийнято рішення запровадити компенсацію перевізникам за пільгові перевезення на міжміських маршрутах.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.