По справі скандальної забудови берега Південного Бугу суд звернеться до водного фонду

На сьогоднішньому засіданні суду у справі забудови берега Південного Бугу підприємством “Ультрасервіс” було вирішено знову перенести засідання.

22

Сьогодні представник міської ради Лілія Демчук наголосила, що земля була надана в оренду під незавершене будівництво. Натомість орендар здійснив побудову об’єкта, порушивши при цьому мету і функціональне використання земельної ділянки, а також один з пунктів договору оренди.  На цьому ґрунтується позов міської ради.

11

Представник прокуратури заявила, що оскільки адвокат відповідача Валентин Лучковський визнав, що на зазначеній земельній ділянці було придбано нерухоме майно, то угода мала бути оформлена та засвідчена нотаріально. А оскільки угода не була оформлена належним чином, її можна визнати нікчемною.

Прямо в залі суду представник державної архітектурно-будівельної інспекції намагався вручити представнику відповідача повідомлення про скасування будівельних робіт.

“Відповідач взяв за правило не ходити на пошту і не приймати документацію, а потім звертати увагу [суду], що вони не отримували, їм не повідомлляли. Я би хотів на судовому засіданні вручити лист про те, що декларація на початок будівельних робіт скасована. А також вручити повідомлення, що 26 травня відбудеться перевірка, з вимогою бути присутніми представників “Ультрасервісу”, – заявив головний спеціаліст адміністративного сектору державної архітектурно-будівельної інспекції Олександр Думарецький.

Наступне засідання суду у цій справі відбудеться 25 квітня.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. Якщо розгляд буде публічним та за участі громадськості з висвітленням ходу судового розгляду у пресі, то це незаконне будівництво буде знесено. У Вінниці за мерства Гройсмана подібні будови за рішенням суду зносили. Це буде хорошим прецедентом для інших самоправних забудовників.

  • шось не видно в залі суду представників департаменту містобудування і архітектури, які з легкої руки дали старт цьому будівництву, і які до речі до сьогоднішнього дня не понесли жодної відповідальності, а міська рада в суді доказує шо забудовник в чомусь винен, при тому що він оформив усі дозвільні документи )) треба ж було серед “своїх” работнєчків пошукати добре…. пане Симчишин може пора позбуватися бовдурів а не грамотки їм вручати за “високі досягнення” ??

 2. Причина невирішення цього питання в недолугості команди Семчишина недолуга. А взагалі ще раз повторюю, що значна більшість об’єктів будівнцтва (житлових та інших) в Хмельницькому, споруджуються з суттєвими порушеннями (як технічними, так і юридичними). І кількість таких об’єктів при Семчишині фактично не зменшилася, а збільшилася. Наприклад це об’єкти відомого депутата міської ради, який став головою відповідної комісії Хмельницької міської ради і голової обласного осередку партії “Батьківщина” (в тому числі той, який так рекламувався в цьому порталі як дуже екологічний і просунутий, що наівні дописувачі просто “забалділи”).

 3. Фахівець, а можете так, щоб не виглядати пи…бо.лом назвати незаконні будівництва при Симчишину? Я вам допоможу: нема таких, зараз земельні ділянки виділяються через аукціон, суперфіцій нема. Суди по тих, які роздали попередні мери.

  • От ви (з маленької букви) якраз і є яскравим прикладом 3,14болу професіонального (тобто того, кто отримує від цього відповідну матеріальну вигоду) і натурального, який одночасно і через свою недолугість і безсовісність та за замовленням дурять людей. А я професіонал зовсім в іншій галузі і наслідки моєї професійності очевидні в т.ч. і на вулицях нашого міста (уточнювати не буду – небезпечно).

   • Ні, саме типовийпи….бол, бо не можете назвати жодної незаконно виділеної земельної ділянки при Симчишину. Бо таких нема. Наш мер почав наводити порядок.

    • І ці дурнуваті суперфіції заборонив, землю почали через аукціон видавати. немає схем ніяких.

  • Перечислю для Вас ті будівництва на яких пан Симчишин отримав мзду Квартал в центрі на його людину переоформлено 150 кв.м комерційних площ після цього з червоними лініями стало все добре Парадіз в парку отримав 20 000$ і він вже не бачить що замельнаділянка виділена під парковку а відстань від річки Плоска в два рази меньша за норми біля Офіс центр по Подільські 10 000$ також перестав бачити поверховість ічервоні лінії Львівське шосе 20 біля заправки ОККО земля під парковку слідуючі черги по плану виходять за червоні лінії 10 000$ і все прекрасно …. Починається будівництво біля цього об’єкту на землі апеляційного суду 10 000$ все прекрасно біля Епіцентру Таврії земля прокуратури бабою ще не брав Львівське шосе Резиденція 3 взагалі ні хресна немає дозволів 10 000$ і все безпроблем і так можу перечислити ще де Ваш мер порєшал а все спихає на попєрєдніков і взагалі тихенько сидить А по нижні берегові напевно відмовились платити мзду ось він і піариться

 4. По проекту там ніяк аж не база відпочинку, а багатоквартирний будинок. Це можна дуже просто довести, залучивши відповідних фахівців. Думаю, що справа для Ультрасервіса програна на першій інстанції. У Києві занесуть гроші (великі) і вирішать. А от зі здачею в експлуатацію, також буде проблема, але за гроші вирішать. Цікаво хто буде купляти квартири там?

  • Спеціально для Аноніма: по проекту – база відпочику. Її будівництво вже фактично завершено. Багатоквартирний будинок відсутній. Можливо перед тим, як дурню писати, сходили би і подивились власними очима?

  • Я знаю одного довбня який там вже купив квартиру

  • Шоу было! Результат где? У города есть одно очень большое преимущество- коммуникации. Разрешения. Сейчас все похоже на то, что хозяину выгодно что бы с ним судилась гор. власть. Он как раз к окончанию строительства получит решение суда, что все законно и власть должна подключить к воде свету газу. Ему не надо до окончания строительства платить “на развитие инфраструктуры” в бюджет, за оренду земли. и т.д. После этого выйдет Симчишин и разведет руками- судились же, ганьба кричали, кричали. Все сделали.. но суд вы знаете какой.

 5. прикро, що почало все вилазити тільки зщараз. Що не проблема чи незаконна забудова, то земля виділена в 2012-2013 році. Містобудівні незаконні, то все 2014-2015 рік. Роки врожаю!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.