В ході проведення кадрових змін у фіскальній службі Хмельниччини запропонували використовувати «детектор брехні»

Керівники та провідні фахівці Державної фіскальної служби Хмельницької області провели розширену нараду, аби підбити підсумки роботи у першому кварталі цього року та визначити перспективи реалізації бюджетної політики. Про це повідомляє ДФС у Хмельницькій області.

Аналізуючи приріст надходжень до бюджетів усіх рівнів, присутні визначили, що одним із головних резервів їх збільшення є  детінізація економіки, закриття схем ухилення від сплати податків. Це, зокрема, ліквідація незаконної діяльності конвертаційних центрів, податкових ям та інших інструментів тонізації економіки, які призводять до значних втрат коштів з державного бюджету.

«Ще одна проблема, яка пов‘язана із тіньовим сектором, – корупція. Без її подолання неможливо встановити клімат партнерства між державою і бізнесом, фіскальною службою і платниками податків. Ми маємо створити дійсно прозору сервісну службу та мінімізувати будь-які можливості для суб’єктивізму та допущення пасивності та недоліків у роботі органів ДФС», – зазначив, визначаючи алгоритм наступних дій Анатолій Марценюк.

Саме тому значну увагу буде приділено моніторингу доходів та звітних систем, електронізації всіх процесів, адміністративному оскарженню та судовому супроводженню, організаційно-контрольному забезпеченню, кадровій політиці та роботі з персоналом, оптимізації інфраструктури. До речі, на нараді в ході проведення відповідних кадрових змін запропоновано використання поліграфа – «детектора брехні».

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.