З початку року сусідня Польща стала найбільшим торговельним партнером Хмельниччини

З початку цього року найбільше товарів, вироблених на Хмельниччині  експортовано до сусідньої Польщі. Їх вартість склала 202 мільйони гривень, що становить 20 відсотків від загальної суми товарів, експортованих протягом першого кварталу. Про це повідомляє ДФС у Хмельницькій області

При цьому, у порівнянні з минулим роком, поляки почали на третину більше купляти продукції від подільських виробників. Наші західні сусіди надають перевагу меду, кукурудзі, соєвим бобам та олії, купляють також санітарно-технічні вироби та кабельну продукцію.

На другому місці з-поміж країн – торгівельних партнерів, які активно купляють товари з Хмельниччини, – Великобританія.

Вартість експортованих товарів до туманного Альбіону склала 181 мільйон гривень. Це 18 відсотків від загальної вартості продукції, що продається краянами за кордон. Якщо порівнювати з минулим роком, то продаж продукції збільшився на 62 відсотки. Як правило, до Великобританії експортуються лічильники подачі газу, солод, бобові овочі неочищені, соєві боби та лісоматеріали.

Третім за значимістю європейським торгівельним партнером для бізнесу Хмельниччини стала Німеччина. Протягом першого кварталу поточного року німці купили подільських товарів на 43 мільйони гривень. У порівнянні з торішнім експортом це більше на 48 відсотків. До Німеччини експортувались сільськогосподарські машини для оброблення ґрунту, пшениця, насіння олійних культур, килимові вироби, зернові культури та лісоматеріали.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. правильно писати “торгОвельним”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.