На Хмельниччині колишнього керівника Держфінінспекції зобов’язазали відшкодувати понад 120 тис. гривень за незаконне звільнення підлеглого

Таке рішення днями прийнято міськрайонним судом за позовами прокуратури Хмельницької області та Державної фінансової інспекції України.  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Зокрема, у суді встановлено, що колишня начальник ДФІ в області незаконно звільнила свого підлеглого працівника та тривалий час безпідставно не виконувала рішення суду про поновлення його на посаді.

Зазначене порушення призвело до того, що на виконання судового рішення на користь цього працівника із державної установи за рахунок бюджету будо стягнуто понад 120 тисяч гривень середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу.

Згідно з положеннями цивільного законодавства, в порядку регресу (право зворотної вимоги до винної особи у розмірі виплаченого відшкодування) ДФІ України та прокуратура області в інтересах держави  в особі ДФІ в області пред’явили позови до колишнього керівника цього підрозділу про відшкодування шкоди, зумовленої виплатою середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. За рішенням суду винну особу зобов’язано компенсувати держустанові більше 120 тисяч гривень.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 15

 1. Дойшла черга і до пані Одинець…

 2. і все по фен-шую

 3. Дойдет и очередь до крупы-хабарныка и его ненаглядной жены!Да восторжествует ПРАВДА!

 4. Так ей и надо, сколько крови выпила эта одинец из простых людей, сколько взысканий было и даже увольнений плюс проведение ревизий согласно ядухиным (ее кум, который ее и сделал начальницей кру) указам и взятки при прийоме на работу, за повышение по работе и за получение премии, о взятках за правильное проведение ревизий умолчим. Странно, что она до сих пор не сидит за решеткой, одно только получение квартиры от государства по непонятной схеме чего стоит (одной квартиры явно для высокопоставленных чиновников недостаточно, им можно бесплатно еще одну получить). Зная какая она злобная, жестокая и лицемерная, не завидую работникам ее кафе пуаро. Наложить штраф это лишь полдела, еще деньги стянуть с нее надо.

 5. Читаючи це повідомлення та коментрарі диву дивуєшся як такі покидьки є керівниками, а в даному разі це жінка, то взагалі немає слів. Громадськості треба проконтролювати чи виконається рішення суду та чи не відкупиться ця особа у виконавчій службі ?

 6. “Чесным” бизнесом случаем не канала 7+ друзья-родственники себя называют? Или одинец-взяточница со своим сыном-“бизнесменом”?

 7. “Чесний” бізнесмен макс одинець заробив на БМВ продаючи побутову хімію очолюваній його мамою хмельницій дфі, а мама разом з призначеною нею спільно з відомим в Хмельницькому паном Тарасюком (якого не так давно на майдані облили зеленкою, зробивши схожим на Шрека, на якого, правда, більше схожий навіть без зеленки їхній друг ядуха), який тоді був у неї заступником, на посаду голови профкому дівчиною, яка взагалі тільки що була нею прийнята на роботу і не мала ніякого досвіду не те що в кру, а й взагалі ніякого, не зрозуміло куди дівала профсоюзні грошенята. Зате ремонт зробила в тоді ще кру, хоча, у зв’язку з економічною кризою ремонти в бюджетних установах заборонені, і це питання ревізори повинні перевіряти під час ревізій, але одинець не була професіоналом своєї справи, майже нічого не знала по роботі, можливо, в податковій, з якої вона прийшла, не прийнято керівництву перейматись долею держави. Певне що ремонт аби як робили, бо вже, як показують по телебаченню, на будівлі відлетів напис “КРУ”. Не варто забувати і наявну ще кілька років тому в інтернеті інформацію щодо відкриття проти неї кримінальної справи (за махінації в податковій) за часів президентства Ющенка, яку, як видно, закрили після зміни влади, напевне через відсутність інструмента злочину на місці злочину. Часом не те “Пуаро”, що біля “Юності”, маєте на увазі? Цікаво-цікаво…

 8. Якби киця не стрибала то би ніжку не зламала. Якщо промоніторити реєстр судових рішень то стане очевидним скільки всього було незаконних звільнень. Будемо надіятись Прокурори вміють реєстром користуватись і розглянуть підстави звернень з наступними позовами до суду в регресному порядку. Справедлива, навіть занижена плата за перевищення службових повноважень… Окремо, це плата за те, що пані екс нач. ДФІ, разом зі своїм лисим покровителем, змушувала вступати в партію ригів. Хто не погоджувався – був підданий ганебному звільненню зі словами “прєдатєль”. А ту пані з профсоюзу, Ємець яку величали, теж варто запитати як квартирку погодила та всі звільнення. Варто було би також відповісти за свої вчинки та акуратненьке *оповилизування. Доречний вислів : “Шануй людей коли крокуєш вгору бо стрінеш їх коли спускатимешся вниз”. Очікуємо відкриття виконавчого провадження та сумнівного арешту майна, яке скоріше за все відчужено. Прийдеться пенсією ділитись. А про нинішнього не варто так, можливо, як і кожен з нас, він не без гріха, але той факт, що не боїться виявляти порушення можновладців та інших мажорів, за що цькують його ганебними репортажами, заслуговує поваги.

 9. А где её подруги Заярнюк и Лукомская,или они теперь дружат с Крупой? Какие молодцы,быстро перебегают!Уметь надо!

 10. Слышала, что там бухают сейчас все. Лариса Ивановна такого не допускала. Не любила водку пить…

  • Колись цю фразу говорив ядуха коли чи то ларісу представляв колективу КРУ (з ГоловКРУ чомусь ніхто не захотів приїхати тоді, хоча КРУ в Хмельницькій області ніколи не підпорядковувалося ні обласні раді, ні адміністрації, лише вищестоящій установі, як і ДФІ тепер), чи то коли вручав партійні квитки (сумнозвісної партії регіонів) “обраним” працівникам на чолі з одинець і ємець. Та й сама ірочка (тепер у неї, здається, прізвище Напорчук) раніше любила хильнути чарочку, в точу числі і на робочому місці (для тонусу чи для чого там ще).
   Як кажуть, горбатого могила виправить – ще не виплатила одинець бюджету суми вимушених прогулів незаконно звільнених працівників, знову в своєму стилі погрожує усіх звільняти (прокуратурі би звернути на це увагу). Цікаво, хто ж працюватиме, якщо ти усіх звільниш? Точно не ти, як і не твоя напорчук (усіх решту треба, за твоєю логікою, звільнити) – компетенції в обох не достатньо, та й лінь завадить, ні ревізії, ні аудиту провести точно не зможеш. Кого ж залякуватимеш? Та й назви бодай одну причину, чому ти говориш про повернення (якщо це взагалі одинець пише, а не хтось видає себе за неї)? Чи це лишень порожні погрози від безсилля і злоби? Може, ще спробуєш в податкову повернутись, якщо візьмуть? Краще вже тоді пробиватись на голову або фіскальної, або аудиторської служби країни, раз в депутати міської ради не вдалось. Цікаво, як одинець групу інвалідності змогла собі зробити?

 11. Спасибо Ирочка за поддержку. Ничего, я вернусь – все розставлю по своих местах. Всех предателей уволю.

 12. Санта-Барбара прямо,как интересно чем все закончится? Пусть Заярнюк помогает своей подруге,но не тут-то было,Крупа тоже друг. И у нее групп инвалидности. Как больные и калеки могут руководить пенсионным фондом? Да и возраст преклонный,вид уже не тот!Уйди сама!!

 13. Я не помню Одинец.Не сталкивался.Но знаю Бабушку Заярнюк,она еще та шапокляк.Накрала,настроила,детей обеспечила и дальше сидит. Вторая Лукомская это все видно по фото,хитрая и скользкая,противно в руки взять! Чем меньше таких,тем больше демократии!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.