За рік зросли витрати на ведення мисливського господарства Хмельниччини

У 2015 році на Хмельниччині загальні витрати на ведення мисливського господарства порівняно з 2014р. збільшились на десяту частину і становили 7,2 млн.грн, у т.ч. з держбюджету було виділено 32,3 тис.грн (у 2014р. – 62,5 тис. грн).

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

На охорону, відтворення, облік диких тварин та впорядкування мисливських угідь витрачено 2,2 млн. грн (на 14% більше, ніж у 2014р.), з яких переважаючу частку (59,8%) спрямовано на біотехнічні заходи зі збереження та відтворення диких тварин, 39,3% – на охорону диких тварин та боротьбу з браконьєрством, 0,5% – на впорядкування мисливських угідь та 0,4% – на облік диких тварин.

Для збільшення чисельності мисливських тварин в області діяло 7 розплідників, ферм по штучному розведенню копитних тварин, на утримання яких протягом 2015р. витрачено 229,2 тис.грн (роком раніше – 172,7 тис.грн).

Довідка НГП. У 2015р. у Хмельницькій області площа мисливських угідь, які були надані в користування, становила 1,5 млн.га, з неї 79% – площа польових угідь, 18% – лісових та 3% – водно-болотних.

 

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. ТО у10 разів,чи на десяту частину? це трохи різні речі.

  2. Кого ти питаєш? Це ж безграмотні дебілоїди.

  3. Щось я не бачу тих витрат! і на що вони пішли!! Дичини як не було так і не має, контролю теж нуль.
    Де показники по боротьбі з браконьєрами? Чому не проводяться планові рейди??? а для чого !! Гроші йдуть вони пишуть що кормлять звірів а гроші крадуть…. Слава Україні!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.