АМК оштрафував на 33,4 тис. грн “Городоккомунсервіс” за зловживання монопольним становищем

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало КП «Городоккомунсервіс» на 33,475 тис. грн. за зловживання монопольним становищем.

Як повідомляє прес-служба відомства, КП «Городоккомунсервіс» застосовувало різні підходи до нарахування плати за вивезення твердих побутових відходів для мешканців багатоповерхових будинків.

Зокрема, плата з жителів одних багатоповерхових будинків стягувалась в залежності від кількості людей, які проживають у квартирі (6,67 грн. з однієї людини), а інших –  від кількості квадратних метрів у квартирі (0,40 грн за 1 м2).

Таким чином, споживач, мешкаючи сам у квартирі площею 50 м2 в одному випадку мав би  сплачувати за послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів 6,67 грн., в іншому – 20 грн.

«Відповідно до вимог чинного законодавства, надання послуг розраховується на підставі норм, затверджених органом місцевого самоврядування. Рішенням Городоцької міської ради від 24 грудня 2012 року №254 встановлені норми надання споживачам послуг з вивезення побутових відходів для багатоквартирних та одноквартирних будинків з наявністю усіх видів благоустрою та для багатоквартирних будинків за відсутності одного або двох з видів благоустрою, на одну людину, а не на м2 площі. Підприємство, застосовуючи різні умови до рівнозначних угод при нарахуванні плати за послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів без об’єктивно виправданих на те причин ставить споживачів в різні умови, так як одній категорії споживачів приходиться сплачувати значно більшу суму коштів порівняно з іншими. Відділення зобов’язало підприємство припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції», – повідомив голова Відділення Віталій Олуйко.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.