Радника голови облради і колишнього міліціонера делегували до поліцейської кадрової комісії

Президія Хмельницької обласної ради рекомендувала на розгляд чергової сесії двох кандадатів з числа представників громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Таке рішення було ухвалено сьогодні шляхом рейтингового голосування.

На два вакантні місця у поліцейській комісії претендувало чотири конкурсанта: хмельницькі адвокати Юрій Бевза і Олег Підлісний, радник голови обласної ради на громадських засадах, екс-депутат ради Олег Демчук і голова Хмельницької обласної організації профспілки атестованих працівників ОВС України Микола Шпичко.

Найбільше голосів отримав пан Демчук – 17. За профспілківця Шпичка проголосувало 10 осіб. Адвокати Бевза і Підлісний набрали, відповідно, 5 і 4 голоси.

Як заявив кандидат Микола Шпичко, поліцейська комісія буде займатися відбором кадрів до нової поліції області. Наразі є 518 вакансій в органах з них 390 – офіцерського складу.

Остаточне слово про кандидатів до поліцейської кадрової комісії скажуть обранці на черговій сесії 21 квітня.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.