Прокуратура Хмельниччини повернула у державну власність 5 земельних ділянок

За принципової позиції прокуратури Хмельницької області підлягають поверненню державі 5 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 10 га, які незаконно передані у власність громадян із земель резервного фонду Богдановецької сільської ради Деражнянського району.

Згідно із законодавством, ці земельні ділянки мають спеціальний статус і надаються лише тим особам, які задіяні у соціальній сфері на селі або переїхали до нього для постійного проживання.

Проте, упродовж 2011 року Деражнянською РДА вказані землі, вартістю близько 300 тис. грн., протиправно передано у власність жителям інших населених пунктів.

За таких обставин прокуратура звернулася до районного суду з позовами про скасування незаконних розпоряджень, наказів та державних актів про право власності на землю. Однак, в грудні минулого року суд безпідставно відмовив у задоволенні позовних вимог.

За результатами розгляду апеляційних скарг прокуратури області рішення районного суду скасовано та постановлено нове, яким повністю задоволено позов прокуратури.

Таким чином, вдалось відстояти в суді інтереси держави та громади, завдяки чому місцеві мешканці сіл Богдановецької сільради матимуть можливість для реального задоволення особистих потреб в отриманні земельних ділянок.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Так само може зробити кожна громада, якщо скористається безкоштовною покроковою інструкцією як впровадити такий проект за моделлю DESPRO (udl.despro.org.ua):

    https://www.youtube.com/watch?v=8KaGJAZn2x0

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.