У Старокостянтинові при реконструкції приміщення школи щезло 240 тисяч гривень

Чергову тіньову схему протиправного використання бюджетних фінансів викрили працівники відділу боротьби з відмиванням коштів Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області.

Цього разу податківці у ході документального дослідження матеріалів з реконструкції приміщення школи виявили відсутність первинних бухгалтерських документів щодо підтвердження фактів здійснення господарських операцій з придбання будівельних матеріалів та  їх подальшого освоєння. Таким чином у цільовому використанні бюджетних коштів викрито фінансову діру, через яку щезло 240 тисяч гривень, виділених на ремонт шкільного даху.

Підтверджують фейковість цих операцій також встановлені дослідженням взаємовідносини службових осіб підприємства-генпідрядника з постачальниками матеріалів та послуг, що мають явні ознаки сумнівності та фіктивності. Якщо конкретніше, то реальне здійснення господарських операцій не могло відбутися в зв‘язку з тим, що у внесених до списку контрагентів взагалі немає для цього технічних і трудових ресурсів, а один з них не рахується за податковим обліком.

Загалом у даному випадку матеріали дослідження підтверджують класику жанру: привласнення посадовими особами державних коштів стало наслідком грубого порушення законодавчих вимог щодо бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.