У Хмельницькому серед злочинів лідирують крадіжки та шахрайства

Як і в попередні роки у Хмельницькому найбільше злочинів скоюється проти власності. З початку цього року –  896 випадків, що складає 71,5% від загальної кількості всіх злочинів.

11

Впродовж першого кварталу поточного року у Хмельницькому було внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань 1254 кримінальних правопорушень. З них 282 тяжких та особливо тяжких. За 254 кримінальними правопорушеннями злочинців вже встановлено та повідомлено їм про підозру.

Про це сьогодні повідомив начальник міського відділу поліції Володимир Калашнік. Також він зазначив, що з початку року скоєно 4 розбійні напади, 3 з яких вже розкрито.

Окрім того, за цей період у ЄРДР внесено відомості про 34 грабежі, 10 злочинцям повідомлено про підозру.

З початку 2016 року зареєстровано 165 випадків шахрайства, хоча за звітній період попереднього року їх було 211.

З початку року відбулось більше квартирних крадіжок. У порівнянні з минулим їх на вісім більше – 44. За словами Володимира Калашніка, квартирні крадіжки можна поділити за способом потрапляння в оселю: відтискання вікна, підбір ключа до дверей та вирізання серцевини замка, однак якоїсь сталої тенденції  він не бачить.

Він наголосив, що квартири, що поставлені на охорону та мають сигналізацію мають менший ризик бути обкраденими.

 

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.