Апеляційний суд: коли адвокат говорить бездоказово

Незалежний громадський портал 18.04.2016 року оприлюднив думку адвоката Р. Гавриленка щодо зрушень у судовій системі Хмельниччини. Похвалившись здобутками свого адвокатського об’єднання та відзначивши, на його думку, позитивні зрушення в роботі Хмельницького окружного адміністративного суду та Господарського суду в Хмельницькій області, пан Гавриленко закинув камінець на адресу Апеляційного суду Хмельницької області. Не заперечуючи права адвоката висловлювати свою думку, хочеться йому нагадати, що на її підтвердження варто було б навести бодай якісь докази. А їх у пана Гавриленка щодо суддів апеляційного суду не знайшлося. Зате, очевидно, пробилася стара образа.

 А суть образи ось у чому. У березні минулого року постановою апеляційного суду Гавриленка Романа Валентиновича визнано винним (цитуємо) «у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП, та накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 200 (двохсот) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 3400 (три тисячі чоти ста) гривень». Тобто поплатився чоловік за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.  Як то кажуть, довго носив камінець за пазухою, а ж тут і вирішив публічно його жбурнути.

Не гоже, пане адвокат, не гоже!

 Прес-служба Апеляційного суду

 Хмельницької області

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. Пресслажба апсуду нехай краще повідомить скільки їх рішень було скасовано касаційними інстанціями, а не пише про адмінправопорушення, які кожним громадянином вчиняються у різних сферах життя сотнями. Можна подумати, що судді святі, а особливо пан Ковтун- суперфіцій!

 2. Дуже хороший спосіб пана Ковтуна відвернути увагу. Краще б пояснив про те як суперфіцій було підписано і який відкат взяв а не говорив про чиїсь адмінправопорушення. мені до одного місця хто який штраф заплатив.
  і хочу запитати юристів чи має право пресс служба суду як державного органу розголошувати особисті відомості про свої рішення?

  • Звичайно такі дії заборонені Законом України “Про захист персональних даних” але для суддів закон не писаний. На мою думку особа яка дала пресс службі вказівку таке опублікувати має відповідати згідно законодавства. Особливу увагу зверніть на ст. 10 Закону. Напевно пан Гавриленко потрапив в десятку якщо в Ковтуна так пукан порвало.

 3. Витяг з інтерв’ю Ковтуна під час Євромайдану.

  На нещодавніх урочистостях, присвячених Дню працівників суду, голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха у своєму виступі зазначив: «Суди Хмельниччини в частині розгляду справ як
  цивільних, так і кримінальних — у числі кращих у нашій державі». Чи погоджуєтеся з такою оцінкою?

  — Це досить висока оцінка, і для неї були відповідні підстави.

  Про справу Теплюка нагадувати не буду навіть.

 4. ГАНЬБА!!! Апеляційному суду Хмельницької області на чолі із головним МАФІОЗОМ – КОВТУНОМ В.
  Те, що вищі інстанції нескасовують справи Хмельницьких вироків, вказує наскільки КОРУМПОВАНА ХМЕЛЬНИЦЬКА СУДОВА СИСТЕМА.
  НЕсекрет що І суддя Апеляційного суду Хмельницької області- Анатолій Марцинкевич КРИШУЄ СВАВІЛЛЯ цих осіб в мантіях .

 5. СТИД І СРАМ!Адвокат висловив думку щодо роботи суду вони його цькують старими грішками. Прес-служба схожа на рупора-Куценка з ГПУ. Якби не ця новина не знав би навіть що вона там є.

 6. О, почали адвоката критикувати…. В апеляційному суді працюють судді, які до цього часу не навчились навіть з комп’ютером працювати, – “від руки” спочатку пишуть, а потім секретарю на друк… А щоб адвокатів критикувати, спробуйте самі піти попрацювати адвоатом з такою корумпованою судовою системою, подивимось на Ваші заробітки (будинки, машини) і т. Д. А по суперфіцію- точно шкурняк Ковтуна… Думаю що Гавриленко напише з цього приводу в Державну судову адміністрацію та і в прокуратуру….

 7. Керував пяним за кермом-заплатив штраф! А хто не їздив пяним? Напевне одиниці!

 8. Хлопчики! Як дядькові, що кермує п”яненьким “Жигулями”, штраф дадуть, то виявляється – замало, в буцигарню його. А коли п”яненький адвокат на крутій тачці їздить – то горою на його захист. Бо, бачите, про це суд сказав. П”яний є п”яний. Просто дехто, як адвокат Гавриленко, вважає, що йому все дозволено. То кого захищаєте? Чи прозрієте, коли він людину зіб”є?

  • Треба добавити, що не п’яненький адвокат, а великий керівник району. тоді він заміщав голову райдержадміністрації

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.