Адвокат Гавриленко побачив зрушення у судовій системі Хмельниччини

Хмельницький адвокат Роман Гавриленко вважає, що захист та надання правової допомоги сьогодні відрізняється від того що було ще рік тому, з’явилась реальна надія, що суди розпочали змінюватись в кращу сторону.

Таку думку він виклав “Незалежному громадському порталу”.

“Наведу аргументи: За останній період Адвокатським об’єднанням «Гавриленко та партнери» доведено у суді незаконність діяльності Державної архітектурно – будівельної інспекції України в особі Управління ДАБІ у Хмельницькій області у 2 – х справах, скасовано рішення відділу Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Хмельницького міськрайонного управління юстиції у Хмельницькій області, визнано незаконним та скасовано податкове повідомлення – рішення Управління ДФС у Хмельницькій області. В матеріальному вираженні наші Клієнти захистили свої права на суму близько 5 млн. грн., а це означає, що державні органи могли позбавити їх чесно зароблених коштів саме на таку суму.

Отже, як і раніше більшість керівників державних органів та їх працівники керуються мнимими інтересами,  вперто відмежовуються від бізнесу і громадян, не розуміють їхні проблеми і не бажають працювати як одне ціле: громадянське суспільство, бізнес та влада”, – зазначив він.

Також, за словами юриста, суди вже не захищають «політичну доцільність» і демонструють позитивні зміни.

Зокрема в Хмельницькому окружному адміністративному суді провадження у справах відкриваються без затримок, які були раніше, а справи вирішуються оперативно, судді дослухаються як до вимог сторін про забезпечення доказів, так і до заяв про відводи, тощо.

Справи вирішуються швидко і в одному – двох засіданнях, судді допомагають сторонам процесу у пошуках істини та ухвалюють обґрунтовані рішення з якими легко погодитись.

Судді Господарського суду Хмельницької області вирішують спори не так швидко, однак позитивним є відчуття відсутності заінтересованості суддів в матеріальній винагороді як це було раніше.

“Залишається проблемним загальний місцевий суд та апеляційний суд Хмельницької області через відчуття зверхності суддів по відношенні до сторін. Мабуть судді загальних суддів є самими віддаленими від бажання вчиняти правосуддя заради розвитку суспільства.

Для прикладу, одна із суддів Хмельницького міськрайонного суду, у справі за заявою інваліда першої групи про встановлення юридичного факту, на моє прохання віднестись до нього з урахуванням його захворювання відреагувала грубо та цинічно. Більш того, оголосила в засіданні, що вона вже знає про нього більш ніж знає він сам та повідомила про здійснення нею перевірки усіх відомостей про його майновий стан. Це викликало різке погіршення стану здоров’я людини.

Хотілось би, щоб загальні суди перейняли досвід роботи суддів адміністративного та господарського судів, припинили демонстрацію зверхності до учасників процесу та не затягували розгляд справ, забезпечили виконання основних принципів судочинства це змагальність та законність”, – наголосив Гавриленко.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. Зрушення – це добре. Хто сьогодні призначає або звільняє суддів ? Щоб навести лад та вигнати суддю, який “зловживає” своїм статусом та не боїться виносити проплачені ухвали, потрібно законодавчий вплив місцевою ради. Тільки не РДА чи ОДА,які потрібно давно ліквідувати. Коли громада зможе викинути злодія у мантії(а ще краще-ув”язнити), почнуться відчутні “зрушення”.
  Гавриленкові респект та вдачі.

 2. Потрібно звільнити ВСІХ суддів дружно, у тому числі Хмельницьких на чолі із головою Апеляційного суду Ковтуном, який покриває суддівське СВАВІЛЛЯ.
  БЕСТИЖИЙ неодноразово запевняв журналістів, що Хмельницькі суди справедливі та мало повертають справ на новий перегляд.Та потрібно говорити про інше що у хмельницьких КРИВОСУДДІВ настільки налагоджено КРИШУВАННЯ в Києві, що неповертають справи на новий перегляд
  КРУГОВА ПОРУКА настільки гарантує КРИШУВАННЯ що ФАЛЬСИФІКУЮТЬ без усякого страху та жалості.
  Думаю що прийде час і ми будемо знати прізвища цих ХЕРОЇВ.

 3. Ковтуна вже давно треба люструвати як і йому подібних, а стосовно суддів міськрайонного суду, то там 90% хамлять.

 4. Молодець адвокат Гавриленко! Дуже гарно розказав про свої успіхи. Тільки не про всі. Чогось не насмілився сказати скільки він та його команда обманули дітей війни Красилівського району. Присягався, що заставлять владу виплатити кожному, хто заплатить йому 160 гривень, суму у кілька разів більшу, ніж він отримував на той час. Гроші зібрав й опинився в Хмельницькому. Обіцянки не виконав, грошей нікому не повернув. А тепер він взявся ганьбити інших. Молодець адвокат Гавриленко. Далеко піде.

 5. На жаль, багатьох тих людей, хто скаржився за даремно заплочені гроші адвокатам, і не тільки Гавриленкової фірми, уже нема в живих

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.