Кожен сьомий мешканець Хмельниччини вважає стан свого здоров’я поганим

Органи статистики провели опитування серед домогосподарств Хмельниччини про стан свого здоров’я та доступність медичних послуг.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, результати опитування свідчать, що 43% населення краю оцінили стан свого здоров’я як «добрий», стільки ж – як «задовільний», кожен сьомий мешканець вважав його «поганим».

На Хмельниччині сім осіб із десяти хворіли протягом року, що передував опитуванню. Майже 40% мешканців мали хронічні захворювання. Найпоширенішими хворобами вже традиційно були названі гіпертонія та серцеві захворювання.

За медичною допомогою переважна більшість наших краян (дев’ять із десяти) зверталися до поліклініки, дев’ять зі ста відвідали сімейного лікаря. У стоматолога в державній установі лікувалися 7% респондентів, до платних медичних установ та приватних лікарів звернулися 4% мешканців області.

Також майже в кожному десятому домогосподарстві, де хто-небудь протягом року потребував медичної допомоги, придбання ліків та медичного приладдя, повідомили про неможливість задовольнити свої потреби. Основною причиною недоступності окремих видів медичної допомоги переважна більшість домогосподарств, як і в попередні роки, назвала занадто високу вартість ліків, медичних товарів та послуг охорони здоров’я.

Програмою опитування було також передбачено вивчення питань щодо народжуваності дітей. За його підсумками на Хмельниччині 9 із 10 жінок у віці 15 років і старші за своє життя народжували дітей. Серед них 45% народили по двоє дітей, дещо менше (44%) – по одній, кожна дев’ята – це багатодітна мама, що народила трьох і більше дітей. Первістка, як повідомили жінки, в основному народжували у віці 20–24 років.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 13

  1. пока медициной будут командовать такие педики Цуглевич, Флаксенберг, Кланца никакого улучшения в медицине не будет. В кардиодиспансере Кланца официально был на больничном,а на деле был за границей.В кардио люди голодают, а Кланца покупает мебель в свой кабинет. Мафия Цуглевича все это прикрывает, где активисты чтобы покончить с этой мафией. Надо раз и навсегда покончить с выблядками ПАРТИИ РЕГИОНОВ.

  2. Все написано правильно. Хабарників потрібно гнати з посад.

  3. А кожному четвертому Крупа зробила групу! Що ж це таке?

  4. Багато є талановитих лікарів, але не дають працювати молоді, поки при посадах будуть Цуглевичі, Флаксенберги, Кланци ніякоІ медицини у нас не буде. Куди дивиться Процюк, Загородний гнати потрібно таких керівників,які Вас підставляють.

    • Лікарь ти херовий та нездара , виперли тебе хабарника , тепер діарея з рота льється .Дибілом був , ним і залишися..

    • загородний взяв взятки від глав врачей!! Загородний взяточний і лжец

  5. Загородній візьмись за розум.

  6. Меньше слухай Лукомську,буде краще!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.