Приватизацію “Хмельницькобленерго” переносять на жовтень-грудень – ФДМУ

Фонд державного майна України (ФДМУ) готує накази про перенесення дати аукціонів з приватизації 70% акцій «Хмельницькобленерго», 70% «Миколаївобленерго», 65% «Харківобленерго», 50,9% «Тернопільобленерго», 60,2% «Запоріжжяобленерго» і 46% «Черкасиобленерго» на жовтень-грудень з червня-липня 2016 року.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава відомства Ігор Білоус.

«У фонді вже почали готувати необхідні накази про перенесення термінів приватизації цих об`єктів на кінець року – жовтень-грудень. Таку пропозицію вніс наш радник Deloitte… Його підтримують члени робочої групи з питань приватизації при Кабінеті міністрів (в тому числі представники Європейського банку реконструкції та розвитку, Агентства США з міжнародного розвитку, Міжнародної фінансової корпорації, Міжнародного валютного фонду)», – написав він.
Білоус зазначив, що для залучення інвесторів радник з питань приватизації проведе в червні енергетичну конференцію.

Як відомо, Deloitte рекомендував Фонду держмайна перенести приватизацію обленерго з літа на осінь 2016 року.

Білоус також зазначив, що радник рекомендував продавати обленерго парами від менш проблемних до найпроблемніших: «Тернопільобленерго» і «Хмельницькобленерго», «Миколаївобленерго» і «Харківобленерго», «Запоріжжяобленерго» та «Черкасиобленерго».

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.