Гринчуцька сільрада на Кам’янеччині перевиконала бюджет на 120 %

Те, що вдалося зробити окремо взятій сільській раді Кам’янець-Подільського району, гідне поваги. До Гринчуцької сільради входять ще два села – Бабшин та Малинівці. Нині ця сільська рада є повністю самодостатньою завдяки тісній співпраці між новим сільським головою Дмитром Мунчаком та підприємцями, які займаються виробничою діяльністю на її території. Разом їм вдалося не лише перевиконати бюджет на 120%, але й вирішити низку проблемних питань.

Серед них ремонт клубу та ФАПу, роботи з освітлення в с. Гринчук, придбання матеріалів та інвентаря на ФАПи в сс.Бабшин та Малинівці, ремонт поштового відділення в с. Бабшин та проведення тут робіт для встановлення Інтернету. Також за рахунок перевиконання вдалося спрямувати кошти на придбання будівельних матеріалів та морозильної камери в ДНЗ «Малятко» в с. Жванець. Адже майже всі діти з сіл, які входять до Гринчуцької сільської ради, відвідують цей дошкільний заклад.

Важливим є також рішення депутатів сільської ради під час засідання 6-ї сесії VII скликання щодо делегування коштів в районний бюджет на ремонт місцевих доріг. Це 70 тис. грн. на с. Гринчук і по 30 тис. грн на села Бабшин і Малинівці. Також з місцевого бюджету виділили 28 тис. грн на пільгове перевезення громадян.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Таких сільрад по області багато найдеться! Про одних пишуть інших не бачать!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.