На Хмельниччині судовій системі довіряє лише 48,2 % людей

Згідно з опитуванням, що було проведено серед відвідувачів судів Хмельницької області впродовж жовтня-грудня 2015 року, лише 48,2% опитаних довіряють судовій системі. У дослідженні брали участь особи, які безпосередньо знаходились у приміщеннях судів. Загалом в опитуванні взяли участь 1756 осіб.

Таке дослідження провела громадська організація “Подільська правова фундація” за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

“ Результати дослідження цікаві тим, що ми опитували людей, які були сторонами у суді. Не просто відвідувачами чи глядачами, а позивачами, відповідачами, свідками і мали можливість подивитись як працює суд. Тому ці результати відображають реальний стан судової системи в Україні”, – зазначив керівник проекту Анатолій Стасишин.

Також 24,8% респондентів зазначили що не довіряють судовій системі, 27% не змогли дати відповідь на це питання. Більшість респондентів зазначили, що головною причиною недовіри є корумпованість судів – 31,2% .

Однак автори дослідження наголошують, що ті хто дали таку відповідь особисто не стикались із корупцією в судовій системі, а склали своє враження на основі чужих суджень та матеріалів в ЗМІ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Це не лише, це ОГО. Судові рішення виносяться на користь однієї з сторін. Тобто максимальний відсоток довіри 50%, бо решта 50% залишаються незадоволеними. 48,2% з 50% – це прекрасний результат

  2. Це нормальні показники, покажіть скільки довіряють виконавчій владі області—-0. Куди вони дивляться у нас в кардіодиспансері нема за що хворих кормити, а головний лікар Кланц за наші гроші купив мебель і поставив у свій кабінет. В краіні така скрута, а Кланцу це все по барабану. Всім розказуе , що йому Загородний ніхто, бо Загородний взяв у нього хабар. Вам шановні з цим потрібно розібратись.

  3. Дожилися.

  4. Добре що їх, ще не почали виловлювати на вулицях і як мінімум не дубасити.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.