У Хмельницькому до Дня Перемоги комунальники оновлять меморіал «Вічний вогонь»

«Ми зняли, почистили від сажі та відполірували зірку, помили плити, плануємо оновити написи на них. Для кращого освітлення меморіального комлексу «Вічний вогонь» встановили два додаткових прожектора – розповів начальник відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства Микола Вишпольський. – Оновлену зірку Вічного вогню буде встановлено ближче до свят».

Нагадаємо, що з метою економії коштів міського бюджету депутати міської ради ухвалили рішення запалювати Вічний вогонь лише у визначені святкові дні, п’ять разів на рік. Відповідно до затвердженого графіку вогонь запалюватимуть 25 березня – у День вигнання нацистів з міста Хмельницького, з 8.00 до 17.00; 8 травня – у День пам’яті та примирення, з 8.00 до 19.00; 9 травня – у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги), з 8.00 до 19.00; 14 жовтня – у День захисника України, з 8.00 до 17.00 і 28 жовтня – у День вигнання нацистів з України, з 8.00 до 17.00.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. СЛАВА РАДЯНСЬКОМУ СОЛДАТУ-ВИЗВОЛИТЕЛЮ ! СЛАВА РАДЯНСЬКОМУ НАРОДУ ПЕРЕМОЖЦЮ ! ГАНЬБА БИДЛО-ВБИВЦЯМ із ОУН-УПА !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.