Перевибори на сьогоднішній день ситуації кардинально не змінять в країні – Сергій Лабазюк

«Ключовий момент – всі три гілки влади в один день мають зрозуміти для себе, що Майдан лишився позаду. Сьогодні не існує хороших і поганих депутатів. Сьогодні всі депутати – погані. Відповідно до кожного будуть питання. Чи ти у коаліції, чи в опозиції, чи у стороні взагалі – ти відповідальний за сьогоднішні дії. Це мають усвідомити і Президент, і Прем’єр-міністр, і урядовці та всі без виключення народні депутати», – зазначив він.

За словами С. Лабазюка, «здоровий глузд» має перемогти і нова коаліція має бути сформована найближчим часом. Оскільки українці вже втомилися від «політичних ігор» і це має лише негативний вплив на соціально-економічну ситуацію в країні.

При цьому політик зазначив, що де-юре в коаліції нараховується 226 голосів.

«Зрозуміло, що фактично вона (коаліція) працювати не зможе… Але депутатська група “Воля народу” готова підтримувати ініціативи, які будуть давати результат країні. Тобто, голоси за необхідні для держави законопроекти будуть», – додав він.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. От у цьому я з ним згідний.

  2. Треба буде знову грошей викинути на вибори

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.