У Хмельницькому Правий сектор облив кров’ю Сбербанк Росії

Сьогодні хмельницький осередок Правого сектору влаштував протестну акцію під відділенням Сбербанку Росії. З гаслами “Сбербанк закривайся, в Росію забирайся”, “Забери в Росію свої гроші” біля банку зібралось близько 20 мітингувальників.

Для ефектності акції  вхід у відділення банку облили кров’ю тварин.

Фото Афіни Чекрезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Представниця хмельницького осередку Правого Сектору Леся Медведчук заявила, що вони вимагають повністю закриття російського бізнесу на території області.

“Кожні 30 гривень витрачені на користь російського бізнесу – це куля в тіло українського солдата”, – заявила Медведчук.

Також представники Правого Сектору вимагали від орендодавця виселити банк з приміщення, яке він орендує.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 24

 1. “Украинство – это эталон бахвальства и местечковой ограниченноси, не видящей ничего дальше канавы своего хутора” (А. Деникин).

  • «Нет в мире мельче, сволочнее и хамовитее особи, чем кацап. Рождённый в нацистской стране, вскормлённый пропагандой нацизма, этот ублюдок никогда не станет Человеком. У его страны нет друзей – либо холуи, либо враги. Его страна способна только угрожать, унижать, убивать, за сохранение этого статуса Рассеей рядовой кацап готов пожертвовать собственной жизнью, жизнями своих родителей и детей, качеством жизни собственного народа. Воистину: кацапы – звери. Лютые, кровожадные, но… смертные.» А.Солженицын

  • Георгий, раджу почитати:
   ВЕЛИКИЕ РУССКИЕ О СВОЕМ НАРОДЕ
   М.Ю. Лермонтов: «Прощай, немытая Россия, Страна рабов, страна господ…»

   Н.А.Некрасов: «Люди холопского звания – сущие псы, иногда: чем тяжелей наказание, тем им милей господа»

   А.С.Пушкин: «О, как груб наш русский язык!»

   Л.Н.Толстой: “Московия – Русь тайги, монгольская, дикая, звериная.”

   Ф.Н.Достоевский: “Народ, который блуждает по Европе и ищет, что можно разрушить, уничтожить только ради развлечения.”

   М.Н.Булгаков: “Не народ, а скотина, хам, дикая орда, душегубов и злодеев.”

   А.М.Горький: “Наиважнейшею приметою удачи русского народа есть его садистская
   жестокость”.

   С.Т.Аксаков: “Ох, как тяжко жить в России, в этом смердючем центре физического и
   морального разврата, подлости вранья и злодейства”.

   И.С.Тургенев: “Русский есть наибольший и наинаглейший лгун во всем свете”.

   И.С.Шмелев: “Народ, что ненавидит волю, обожает рабство, любит цепи на своих руках и
   ногах, грязный физически и морально… готовый в любой момент угнетать все и вся”.

   А.С.Пушкин: “Народ равнодушный до наименьшей обязанности, до наименьшей справедливости, до наименьшей правды, народ, что не признает человеческое достоинство, что целиком не признает ни свободного человека, ни свободной мысли?.

   Aкaдeмик И.П.Павлов: “Должен высказать свой печальный взгляд на русского человека – он имеет такую слабую мозговую систему, что не способен воспринимать действительность как таковую. Для него существуют только слова. Его условные рефлексы координированы не с действиями, а со словами”. 1932 год.

 2. Запитання в іншому. Що змінила або змінить ця акція? Ви вважаєте банк закриється? Ні, а це – ще один PR хід ще одної політичної сили.

  • Аліна, смерть ваших родичів, сусідів, співробітників, земляків – піар хід політичних партій ))

   • Ірина, я задала питання “Що змінить дана акція?” Уважно читайте коментарі. Ваша відповідь недоречна. Ця акція розрахована на емоційне сприняття побаченного, а не на вирішення проблеми, наприклад закриття банку.

   • А хто призвів до війни ?. От ці нацистські вилупки призвели до війни. Не розказуй тут дурниць. Ти дурнувата свядомитко

    • О, кацапня і свідки путіна прибігли махати кулаками. Напевно, дуже їх то мозолить. А ви кажете, що акція ПС не впливає на щось))

     • Та що ти упорота дурочко кажеш ? А що ти ще можеш казяти, в тебе мозги на майдані вивітрились ? Так ? Йди посповідайся !

     • Я дурочку плювати хотіла на тебе і таких як твій задрочений ПС. Хочеш можемо поговорить по душам, тільки носик я тобі розквашу до неузнаваемості

   • А це якраз і є так. І нерозуміння цього є причиною цих смертей.

   • Смерті людей як раз на кровавих руках того же самого Правого Сектору, Нацгадів, та інших псевдопатріотичних батальонів. Бо це вони пішли вбивати жителів Донбасса, які жили та живуть на своєй землі. Не жителі Донбассу прийшли на захід вбивати, поки ще ніхто з них не прийшов, та не вбив жодної людини. Скоро захлинитеся самі в цієї крові вбивці власного народу.

 3. Ця акція,– це бородьба за свідомість нашого народу,…..,щоб кожен розумів, що він є важливою частиною нашого суспільства і нашої країни. Кожен з нас має бути надійним тилом для наших побратимів і ВСУ, які щоденно боряться і вмирають за нас на передовій. Поки вони всі там на передовій,……., то під цей *шумок* війни деякі так звані гниди суспільства безнаказанно наживаються на корупції і розкраданню держави. Наші урядовці включають сліпих або не хочуть на це звертати увагу…….,Карпати по тихеньку лисіють, бо їх не законно вирізають, і всім насрати, проблему з видобутком бурштину людьми держава не хоче вирішувати, їй легше його прикрити…., замість того щоб дати людям роботу і забезпечити порядок в роботі, прийом бурштину в державні запасники. Таким зрадникам Укр.народу як Азаров, Яник та ін і надалі продовжують виплочувати пенсії. Чому всі їдуть відпочивати в інші крїни? Чому світлі голови нашої нації виїжають працювати за кордон? Чому ми так погано живемо,якщо в нас така велика країна і маємо багату ресурсну базу? Таких *ЧОМУ* і прикладів купа,….а для того щоб цього було менше або взагалі не було, ми маємо бути як одна велика родина,і усвідомлювати все це залежить тільки від кожного з нас. І не треба чекати якогось доброго *дядічку*, який за нас все вирішить. Не бійтесь реагувати і задавати питання в голос.

  • Яка свядомість ? Де була твоя свядомість коли ви на майдані привели до влади злодія Яценюка, психічнохворого А. Парубія. Де була твоя свідомість ? Залупилася і так ходила ? Свядомит ти наш тупоголовий. Європа не вкладає в Україну. Без цих банків рухне банківська система. І що дальше ? Будеш в шароварах ходити і пісеньки співати ? Перетвориш країну на АНКЛАВ СВЯДОМИТІВ ? ДУРНЮ НЕ ПОЗОРСЯ !

   • Дурненка Оксаню.
    Шкода, що такі як ти ще є. І таких ще мабуть багато.
    Обдурені. Вас переконали у власній неповноцінності.
    Що без російського капіталу Україні не вижити.
    Що тільки Росія допомагає Україні.
    Хочу вірити, що ти сама не віриш у те, що пишеш.
    А, якщо ти віриш у те, що пишеш, то українці мають
    ще дуже багато роботи, війни за своє. Щоденної.
    У найменших дрібницях за своє. Бо хто виграє
    битву у малому, той виграє її у великому.
    Слава Україні! Героям слава!
    Слава нації! Смерть ворогам!

    • Ти сам дурненький. Такий маразм може писати тільки тупоголова тварина. Йди краще в церкву і посповідайся. Хоча, напевно тобі і це не допоможе., тому що ти давно продав свою душу дяволу. Шкода що по святій землі ходять такі анцихристи як ти. Думаю що дявол, якому ти служеш, допоможе тобі знайти свою смерть. Ворог це ти.

     • Анонімний, привіт.
      Шкода, що серед україномовних є такі настільки задурманені люди, як ти.
      У мене є тільки одне пояснення, що ти
      пишеш не від себе. Що тобі за такі коментарі
      просто платять гроші українофобські сили.
      А це означає, що ти продався. Що ти є зрадник.

     • Українці, не дивуйтеся тому, що ви тут бачите українофобські коментарі та ще й українською мовою. Проросійські сили платять за такі кометарі. Можливо ці коментарі роблять і росіяни, які вивчили українську мову. Вони хочуть знищити пристиж проукраїнських сил серед нас, українців. Тому і хочуть пов’язати проукраїнські сили із дияволом. Тому, що українці є побожною нацією. Саме тому “Правий сектор”, і “Свободу” українофобські сили хочуть пов’язати із дияволом. Але всі ми знаємо, що по плодах ми пізнаємо хто є хто. І всі ми добре знаємо, хто прийшов на нашу землю війною. За чиїм наказом зараз вбивають українців на Донбасі. От той і є диявол.

    • Ігорчику! Таке враження що писав ігорчик сабій. Ти сам то хоч зрозумі що написав ? Чи в тебе геть мозги упороті свядомитством ? Не розкидайся словом Смерть бо хто про що думає те і отримає, думки матеріалізуються і все повертається бумерангом.

     • Оксаню, думаю, що ти і Анонімний, це одна продажна українофобським силам особа.
      Українці, знайте, наш ворог не лише ззовні.
      Серед нас, з якихось причин, також є неосвічені люди. Помолюся за них.
      Слава Україні! Героям слава!
      Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці!
      Думаю, це вже є і не за такими великими горами. І згадаємо ми в сім’ї вольній, новій
      нашого Кобзаря.

    • СМЕРТЬ БАНДЕРІВСЬКІЙ БИДЛОТІ ! ГЕТЬ ГАЛИЦЬКУ ГИДОТУ !

    • Ігорчику Сабійчику ! Я ось що тобі скажу. Бачу що ти свою жінку вже научив свядомитства, як красти грошики, використовувати владу для збагаачення. Та і сам ти злодюшка добрячий. Коли ви вже нажеретесь і поздихаєте ? А таки поздихаєте !

 4. придурки, нерозумні та немудрі діти, яких використовують у своїх цілях

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.