Загородний наполегливо проштовхує на сесію створення нового КП, яке опікуватиметься регіональним розвитком

Голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний лобіює винесення на чергову сесію 21 квітня питання щодо створення комунального підприємства “Агенція регіонального розвитку”.

Відповідний проект рішення був розданий депутатам обласної ради на комісіях у вівторок.

Обласна рада планує виступити засновником Агенції, а голова ради представлятиме її при вирішенні організаційно-правових питань.

“Основна мета даної структури – це модерування, генерування та створення програм розвитку для об’єднаних громад. І, головне, для даних проектів залучатимуться в основному грантові кошти закордонних інвесторів”. – цитує Загородного його прес-служба.

Натомість ряд обранців у коментарі НГП висловили застереження з цього приводу. По-перше, питання не пройшло належного оприлюдення, згідно із законом про доступ до публічної інформації та обговорення у депутатських комісіях.

По-друге, окремі депутати вважають, що КП створюєтсья з метою, аби працевлаштувати “своїх” людей, котрі завершили місію в інших грантових проектах.

Довідково. Агенція регіонального розвитку працюватиме як офіс з надання консультацій і практичної допомоги щодо підготовки та реалізації програм і проектів регіонального розвитку.

Агенції мають стати осередками співпраці між державним, приватним та громадським секторами, оскільки засновувати їх можуть обласні державні адміністрації, відповідні ради та неурядові організації як співзасновники.

Також на урядовому порталі було оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України № 258 «Про затвердження Типового положення про агенцію регіонального розвитку».

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. Альтернатива, чи продукт ІГС?

 2. загородный все делает только для себя..но не для людей

 3. СТАРТОВА ПЛОЩАДКА ДЛЯ РЕВАНШУ екс-регіоналів.

 4. Загородний для себе готує запасний вихід!

 5. Це готується під “великого фахівця в усіх галузях людської діяльності”, колишнього депутата облради, а нині Мішіного радника Олега Демчука.
  Цей знає як гранти і залучити і як їх вкрасти.

 6. Загородний – це перше гальмо регіонального розвитку області, це несумісні речі, бо він останніх два роки просто похирив близько 250млн коштів фонду регіонального розвитку, які могли стати поштовхом розвитку області.

  • Що значить “похирив”? Не отримав?НЕ використав?Використав не за призначенням? чи не дай Боже вкрав? Треба наводити конкретні факти,а не звинувачувати огульно,по причині відсутності інформації і обмеження здібностей.

 7. Бачив проект рішення… Загородний явно щось мутить, бо контроль за виконанням рішення пропонує покласти на постійно комісію з питань ЖКГ (Фрідмана), в той час як здоровий глузд підказує, що це сфера постійної комісії з питань регіонального розвитку (Слободян). Адже ідеться про створення Агенції саме регіонального розвитку. Чи я, бува чогось не розумію?

 8. Колеги, Ви помітили, що пресслужба накінець виправила обласного керівника про «гранТові кошти».
  Адже він на телеефірах говорить про «гранДові (!?) кошти». Мужик в темі… (див. news/3716-у-
  хмельницькому-депутати-втретє-обиратимуть-заступника-голови-облради.html)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.