У Старокостянтинівському районі створили робочу групу аби зняти конфліктну ситуацію із сільським пасовищем

Особливо гостро відчули потребу у пасовищі селяни с. Сербинівки весною, коли потрібно випасати худобу. На схід села мешканці громади запросили районну владу. Адже землі, на яких досі розташовувалось сільське пасовище, віддали в оренду ТОВ «Енселко Агро».

Щоб зняти соціальну напругу та врегулювати конфліктну ситуацію голова  РДА Сергій Фесун спільно із заступником голови районної державної адміністрації Олегом Омелянюком зустрілися із мешканцями Сербинівки, закликавши громаду до конструктиву та порозуміння, повідомив сайт РДА.

Нині землі, які передані в оренду ТОВ Енселко Агро – це так звані «невитребувані паї», які знаходяться поза межами населеного пункту. Договір оренди ділянки, площею близько 50 га, заключений ще у липні 2015 року. Підприємство справно вносить орендну плату за землю до бюджету сільської ради, тож має повне право приступити до весняно-польових робіт. Однак і селянам без пасовища ніяк не обійтися.

Після тривалих дискусій вирішено створити робочу групу із представників районної державної адміністрації, сільської ради, громадських активістів, щоб вивчити стан справ у земельних відносинах на території Сербинівської сільської ради, вишукати можливості виділення під пасовище інших земельних ділянок, а у разі їх відсутності шукати порозуміння із орендарем.

Часу на роботу комісії виділили рівно тиждень.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.