Керівниця Гуменецької ОТГ планує оптимізувати 5 сільських навчальних закладів

Голова Гуменецької об’єднаної територіальної громади Інна Абдулкадирова заявила про оптимізацію 5 навчальних закладів, що входять у межі новоствореної ОТГ.

Про це вона заявила в телесюжеті, розміщеному на сайті “Децентралізація влади”.

“Є багато питань у галузі освіти. Зокрема, на сьогодні є напрацювання з оптимізацї п’яти шкіл, тому що необхідно звести докупи школу і дитячий садочок. Це дасть змогу одержати фінансування з державного бюджету (14 млн. грн прямої освітньої субвенції – НГП)“, – сказала вона.

Під закриття підпадає початкова школа у селі Пудлівці Кам’янець-Подільського району. У ній навчається 12 учнів. Як зазначила завідувач початкової школи Алла Сторожук, батьки вже висловилися проти намірів керівництва Гуменецької об’єднаної територіальної громади.

В цілому, бюджет громади становить 46 млн. грн. Основними наповнювачами є Кам’янець-Подільський цементний завод, птахофабрика “Авіс”, низка кар’єрів.

Довідка НГП. Згідно з паспортом Гуменецької ОТГ, на її території діє 4 ЗОШ I-III ступенів, 7 ЗОШ I-II ступенів, один ЗОШ I ступеня, 13 дошкільних навчальних закладів.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. От так доручити кухарці керівництво.Базарна баба.

  2. 19 квітня у Києві відбулась Міжнародна конференція «Розвиток сільських територій в умовах децентралізації: стан, можливості та ризики»:

    http://agropolit.com/spetsproekty/85-metod-groysmana-abo-detsentralizatsiya-po-ukrayinski

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.