У Старокостянтинівській міськраді депутати втекли із пленарного засідання – ЗМІ

На сьогоднішньому пленарному засіданні у Старокостянтинівській міській раді знову вирували неабиякі пристрасті. Адже на цій сесії мали затверджувати ще двох заступників міського голови та заслуховувати інформацію про роботу радника, пише сайт “Перша міська”.

Крім цього, на сесію прийшли АТОшники, яким у місті вже тривалий час не можуть знайти землю. Побачивши таку кількість людей міський голова одразу запропонував перенести сесію на п`ятницю. Але частина депутатів категорично не погоджувались.

Фото "Першої міської"

Фото “Першої міської”

Врешті-решт під тиском людей міський голова був змушений поставити на голосування питання АТОшників. Відтак, одноголосно депутати наклали мораторій на відведення землі у Старокостянтинові, поки не знайдеться земля для воїнів АТО. Крім того, на сесії погодили створити комісію, яка займатиметься вивченням цього питання.

Коли ж це питання було вирішено і учасники покинули залу, то депутати перейшли до розгляду запитів. Одразу після цього оголосили обідню перерву, під час якої “опрацьовували” тих, хто мав покинути залу задля того, щоб на засіданні не було кворуму і його таки вдалось перенести.

У коридорі гімназії міський голова змушував тікати з сесії депутатів від блоку Петра Порошенка. Разом з порошенківцями не повернулись у залу і депутати-бютівці і двоє депутатів від партії “За конкретні справи”.

Як відомо, 8 квітня сесія Старокостянтинівської міської ради була заблокована і її перенесли на 11 квітня.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. К сожелению знаю некоторых депутатов, молодой Ваврищук-красивый, умный ,здоровый но почему не в АТО ? Афанасьев- бросил жену,дочку- почему не платит элементы ? Увы,нацией стать захотели-станьте сначало ЛЮДЬМИ .

    • Думаю это Высоцкий Жора отсасыв..т из трубы горводоканала и коментирует за место в Тепловеке, который ему мер и Мудрейший советник оформили и прируили как собачку.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.