На Красилівщині влада спільно з аграріями ремонтуватиме дороги

Саме так, ускладчину, на Красилівщині планують проведення поточного ремонту автодоріг загального користування місцевого значення.

Нещодавно голова районної ради Василь Пасічник та перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний зустрілися з керівниками агроформувань та фермерами, які орендують землі на території Кульчинківської сільської ради.

Головним питанням було проведення поточного ремонту автодороги загального користування місцевого значення Красилів-(Старокостянтинів-Антоніни), зокрема, ділянки дороги між селами Заставки-Кульчинки.

З районного бюджету на поточний ремонт автодороги загального користування місцевого значення Красилів-(Старокостянтинів-Антоніни) згідно із Програмою розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Красилівському районі на 2016-2018 роки виділено 182 тис. грн.

Однак цих коштів не вистачить, тож посадовці вирішили звернутись до суб’єктів господарювання щодо співфінансування проведення робіт з ремонту доріг.

Керівник ФГ «Меркурій-Агро» А. Корчинський, представник ТОВ «Агропартнер-1» А. Питлик, фермери Б. Григорук, В. Данильчук та інші учасники наради погодилися взяти участь у співфінансуванні ремонту ділянки дороги між селами Заставки-Кульчинки пропорційно до площ, які ними обробляються.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.