Розподілені облрадою 2,2 млн. грн на закупівлю підручників для учнів 4-х та 7-х класів не покривають дефіциту

Депутати Хмельницької обласної ради мають намір розподілити 2 млн. 277 тис. грн на видання, придбання, зберігання і доставку підручників і посібників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів 4 і 7 класів.

Про це зазначено у пояснювальній записці із внесення змін до поточного бюджету області, який розглядатиметься на сесії 21 квітня.

Попередньо зазначається, що розподіл цих коштів здійснено, відповідно до кількості учнів 4-х та 7-х класів по адміністративно-територіальних одиницях області. А саме – це забезпечить 68,6% від повної потреби (з урахуванням вже поставлених підручників, які придбані за рахунок коштів державного бюджету).

Кошти будуть спрямовані місцевим бюджетам області у вигляді освітньої субвенції.

Як відомо, 26 січня 2016 року нардепи ухвалили закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безоплатного забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічних працівників”.

За даними міністра освіти і науки Сергія Квіта, до навчальних закладів надійшло від 60 до 90 відсотків загальної кількості підручників.

Тим часом, за інформацієюдиректора Інституту модернізації змісту освіти Наталії Вяткіної, 50 відсотків підручників, які мають закуповуватися коштом місцевих бюджетів, ще навіть не надруковані.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. почему так плохо работает Загородний

  2. на все інше хватає, а на підручники ні!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.