Загородний задекларував понад півмільйона доходів за 2015 рік

Голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний задекларував 578,2 тис. грн сукупного доходу за 2015 рік (у 2014 році доходи становили 420 тис. грн. – НГП).

Копія декларації розміщена на сайті ради.

Зарплата високопосадовця за вказаний період становила 236,9 тис. грн., дохід від відчуження рухомого і нерухомого майна – 334,5 тис. грн., сума дивідендів, процентів – 6,5 тис. грн., дарунки, призи, виграші – 144,3 грн.

У власності голови облради знаходиться земельна ділянка площею 900 кв. м, житловий будинок 165 кв. м, автомобіль Volkswagen Tiguan, 2011 року випуску.

У 2015 році Загородний вніс 7,5 тис. грн внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства.

Сім’я декларанта за минулий рік заробила 547 тис. грн сукупного доходу. Левову частку цих коштів становив дохід від відчуження рухомого і нерухомого майна – 484,5 тис. грн.

На сім’ю голови облради записані три земельні ділянки площами 500 кв. м, 473 тис. кв. м, 317 тис. кв. м, житловий будинок площею 165 кв. м, квартира 87,9 кв. м, автомобіль Volkswagen Tiguan, 2013 року випуску.

Розмір внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства сім’ї Загородного становив 2 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. Це разом з хабарами від головних лікарів, які розказують– що купили Загородного з патрохами, Кланц при всіх сказав, що він Загородного мае на увазі і якщо потрібно то пошле Загородного на…!

 2. купив квартиру в хмельницькому ..в киэвы… Загородний обклав область Ганьба

 3. Загородний брав і бере взятки…. спустив частину Сатанова….Хабарник

 4. взяв на лапу від головного медика…все трут ету тему!! Загородний – Хапуга

 5. та цей Загородней бере все що шелестить, безсовістний

 6. Так Загороднього як в губери,так й на облраду пропхав Гвоздьов,який встигає й “Антоновим”керувати й про область не забуває,тримає на контролі,тому гереги не можуть ніяк свого призначити. От й Загородній виживає як може бо знає що він лиш маріонетка.

  • Так конкретні товариші,облажались,як в битві за “поля”,так й за губернатора. А тепер палять шини щоб свого прокурора поставити. Бабла повно вних а розуму як….

   • канкрєтні рєбята рулять))) Було ПР, потім ПРУ, тепер ЗКС, а методи травлі та шавки ті ж самі – сидять кілька проплочених дур і ллють гівно на всіх, навіть не розбираючись в персоналіях. Хоч би стиль коментів змінили, щоб не так палитись…

    • рулять але щось погано..бо понабирали неуків які всю картину їм портять, цікаво які ЗКС будуть тоді коли все зміниться? під яким проектом вони знов будуть?

 7. кінь хапуга , злодій і негідник

  • Область гірше ніж за пруса лисого(губера),й гончара(облрада). Загородній ці посади освоїв але його керування областю на цих двох посадах,гіршеніж за вищевказаних ….то де правда?

 8. загородний нічого не зробив для оболоні… то що він може зробити для області 1!! НІЧОГО

 9. загородний убивает область. взяточник еще-тот

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.