АМК рекомендував хмельницьким “газзбутівцям” припинити зловживання монополією

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало ТОВ  “Хмельницькгаз збут” припинити дії з ознаками зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

Як повідомляє прес-служба АМК, товариство всупереч вимогам чинного законодавства нав’язувало споживачам спосіб оплати за надані послуги – лише за виставленими рахунками.

Відповідно до Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам  розрахунки споживача здійснюються за рахунками та/або квитанціями абонентської книжки постачальника. Спосіб оплати має бути визначений споживачем в заяві-приєднанні.

Проте бланк заяви-приєднання, що розсилало ТОВ «Хмельницькгаз збут» споживачам, в частині проведення оплати за надані послуги лише за виставленими рахунками, не відповідав затвердженій типовій формі заяви-приєднання, оскільки передбачав лише один варіант відповіді – «Так», а типова форма передбачає два варіанти – «Так»/«Ні».

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.