900 працівників ДП “Хмельницький облавтодор” не отримують зарплату вже три місяці

З січня 2016 року працівникам дочірнього підприємства “Хмельницький  облавтодор” затримують зарплату – кошти не отримують 900 працівників 17 філій по всій області. Загальна сума боргу доходить до 6 млн. гривень.

Про це на сьогоднішній прес-конференції підтвердив заступник директора з ремонтів та утримання автомобільних доріг ДП “Хмельницький облавтодор” Володимир Гурман.

За його словами, невідомо, чи будуть гроші на зарплату працівникам навіть наступного місяця.

“Заробітна плата – це винагорода.  У нас працюють люди, які розуміють: якщо будемо робити громадську непокору, створимо небезпеку на дорогах, по яких їздять всі громадяни. Зробимо прецедент, що матиме негативні наслідки”, – зазначив Гурман.

Причиною затримки виплат заробітних плат керівництво ДП “Хмельницький облавтодор” називає не підписання бюджетного паспорту підприємства. Через те, що цей процес затягують у Верховній Раді кошти не надходять на рахунки підприємства.

Також він наголосив, що заробітну плату на початку року в Хмельницькому облавтодорі боргують дуже давно.

Водночас начальник cлужби автомобільних доріг у Хмельницькій області Петро Гнидюк зазначив, що він працює у цій системі вже 30 років, але такого раніше не було. Наразі кошти з державної скарбниці очікуються з дня на день.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Доріг нема – за що їм зарплату виплачувати!

  2. Хай Гнюдюк заплатить з того, що за 30 років поцюпив.

  3. Слава дорожникам які працюють без зарплати!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.