Підприємці надіслали листа Хмельницькому міському голові на підтримку керівника СКП «Хмельницька міська ритуальна служба»

У Хмельницькому представники ринкового сегменту надавачів ритуальних послуг надіслали листа міському голові Олександру Симчишину на підтримку Івко Зої Віталіївни, керівника СКП «Хмельницька міська ритуальна служба».

Також підприємці просять міського голову скликати круглий стіл для обговорення та узгодження відповідних кандидатур на посаду керівника СКП «Хмельницька міська ритуальна служба».

123

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. А ви бачили будинок Івко? А вона не є бізнесменом, а лише керівником комунального підприємства. Звідки розкіш? До речі, не здивуюсь якщо власником деяких фірм-підписантів виявиться чоловік Зої Віталіївни.

  2. Найсмішніше, що Сурма, Козловський це рідні сини Івко.

  3. Зверніть увагу хто підписався, всі ті кого ,,кришувала,, Зоя Віталівна, а також син бізнес партнерп іїї чоловіка, колишній нач міськвідділу міліції Валерій Онісєв, Онісєва звільнили, цїм її увірвалося, а тепер, щей маму звільнили, все гаплик, добре що Симчишин почав чистити ,авдієві конюшні, али це тільки веошинка асбергу … .

  4. Та за те що вона продала в тиху памятник леніна, її вже не тільки звільнити, а за грати посадити потрібно.

  5. Бернабоський підписав, да цікаво, а незаконно поставлений ним магазин на теритоії, на якій хазяйнувала Зоя Віталівна.

  6. Страшна людина! Хабарниця,яка влаштувала всю родину на кладовище.Магазини ритуальнi.хватить для Пра-правнукiв,можна вже не робити. З Богом тьотя Зоя!

  7. Стидоба! Позор! Ганьба! Бронзового вождя тьотя Зоя давно розпиляла! Але,як завжди,питань не було. Ця хитра лисиця заплотить кому треба! Грошей повно,давайте люстрацiю ! Чого сидите громадо! Пiд будинок давайте!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.