З початку поточного року експортне сальдо Хмельниччини сягнуло більше мільярда гривень

З початку поточного року експортне сальдо Хмельниччини сягнуло 1 мільярда 43 мільйонів гривень, проти 971 мільйона гривень  у минулому  році. Про це повідомляє Хмельницька митниця ДФС.

При цьому було оформлено 2900 митних декларацій з експорту, загальна маса відправлених вантажів склала 132 тисячі тонн.

Показово, що подільські підприємства та фірми понад 60 відсотків експортної продукції постачають в країни Євросоюзу. Найчастіше експортують місцеву продукцію до Польщі, Великобританії та Німеччини.

Водночас підприємці-експортери везуть вироблений на Хмельниччині товар все далі по світу. Як свідчить аналітика, в зоні діяльності Хмельницької митниці ДФС у режимі експорту за згадуваний період активно переміщувалися товари у Словаччину, Чехію, Данію, Канаду та Китай.

До топ 10 товарів експорту Хмельниччини з номенклатури промислової продукції увійшли як трансформатори, плити, листи та стрічки з пластмаси, санітарно-технічні вироби, лічильники подачі газу, електропровід з мідними жилами.

До топової експортної продовольчої групи  суб’єкти зовнішньоекономічної  діяльності включили кукурудзу, мед натуральний бджолиний, соєві боби, солод необсмажений та насіння олійних культур.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.