На будівництві очисних споруд у Теофіполі “нагріли” 193 тисячі

Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено зловживання у ході реалізації інвестиційного проекту «Будівництво очисних споруд в смт Теофіполь Хмельницької області».

Про це повідомив керівник прокуратури Василь Сліпець, інформує прес-служба облпрокуратури.

Зокрема виявлено, що службові особи одного з будівельних товариств, зловживаючи службовим становищем та за попередньою змовою із замовником, у грудні минулого року внесли до актів виконаних робіт завідомо неправдиву інформацію про завершення в повному обсязі будівництва очисних споруд у Теофіполі. Насправді, товариством не була виконана частина робіт із влаштування основи під’їзної дороги, насадження у котлованах-відстійниках рослинності та інше.

Унаслідок підроблення офіційних документів на рахунок ТОВ  незаконно перераховано кошти державного фонду регіонального розвитку на суму майже 193 тисячі гривень.

За вказаним фактом місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

За даними сайту Державного фонду регіонального розвитку, вартість проекту з будівництва очисних споруд у Теофіполі становила 1,3 млн. грн. Передбачалося, що впровадження очисних споруд для очищення стічних вод у смт Теофіполь буде сприяти покращенню екологічного стану території, оскільки припиниться скидання неочищених стічних вод у навколишнє середовище, у річку Полква та у підземні води.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.