У 2015 році “Хмельницькгаз” допустив збитків на суму 44 млн. грн

На чергових зборах акціонерів ПАТ “Хмельницькгаз”, які відбулися 1 квітня 2016 року, були присутні акціонери, які володіють 81,8657% голосуючих акцій. В ході зборів затверджено фінансову звітність компанії за минулий рік – за підсумками 2015 року збитки становили 44 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії, пише сайт “Мінпром”.

У прес-службі заявили, що збитки компанії обумовлені скороченням обсягів споживання газу серед усіх категорій споживачів. Так, в минулому році компанія транспортувала споживачам 636,3 млн м. куб. газу, що на 166 млн м. куб. менше або на 20,7%, ніж у 2014 році.

За даними прес-служби, через зменшення використання блакитного палива і скорочення обсягів його транспортування “Хмельницькгаз” у 2015 році недоотримав 57,8 млн грн. тарифних надходжень.

На погіршення фінансового стану “Хмельницькгазу” вплинула також інфляція. Ціни на матеріали та енергоносії збільшилися на 50% і більше, заявили в компанії.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. де …де..але в цій структурі збитків не може бути…в з такими тарифами монополіст в постачанні газу може мати тільки надприбутки…. подивитися тільки на Ілону -то все стане ясно….ходить вся блискуча як новорічна ялинка…

  2. Бідні.Напевно пішки на роботу ходять,або в маршрутках голодні добираються.

  3. Це одна з “найбідніших” компаній на Хмельниччині, а хто в це вірить ? Ціна на газ Яценюком піднята в десять (???) раз, а вони ще збиткові. Збитковість явно умовна.

  4. Вы знаете, наш Яша, шо старшим парикмахером в морге у подземного перехода, имел запомнить от своих клиентов, шо в бывшем Проскурове газконтора – это самый большой страдалец.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.