Депутат Хмельницької міської ради Олександр Білик звітує про свою діяльність на відкритих зустрічах з виборцями

2 квітня 2016 року депутат Хмельницької міської ради Олександр Білик (виборчий округ № 34), фракція “Блок Петра Порошенка” провів зустріч з виборцями на території масиву «Старе летовище».

1

Під час зустрічі Олександр Білик звітував про свою депутатську діяльність. Депутат входить до складу комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, інвестиційної політики та дерегуляції. За поточний період Олександром Біликом здійснено 6 особистих прийомів (з 14 до 16 год кожен перший вівторок місяця в актовій залі ЖЕКа № 5 та з 15 до 17 год кожен третій вівторок місяця в ЗОШ № 14), на яких прийнято 23-х громадян.

Всі звернення (4 з яких колективні) на даний час опрацьовані, громадянам надано консультації та посильну допомогу по різних питаннях. Від найбільш соціально незахищених виборців надійшло 7 заяв з проханням про надання матеріальної допомоги, яким із фонду для надання разової грошової допомоги були надані грошові допомоги на загальну суму 3 800 гривень. Крім цього, із позабюджетних коштів депутатом надана допомога в сумі 5 800 грн. З метою своєчасного та якісного виконання доручень виборців, а також вирішення вищевказаних звернень, посадовцям різних рівнів підготовлено та направлено 32 депутатських звернення (з них: міському голові – 14; заступникам міського голови – 8; начальникові УЖКГ – 4; директорам КП – 3; начальнику Хмельницького відділу поліції – 1;  начальникові ЖЕКу – 1; інші посадові особи – 1), на які вже отримано 25 відповідей.

Щотижнево проводяться зустрічі з міським головою, його заступниками та керівниками структурних підрозділів міської ради для обговорення та оперативного вирішення проблемних питань виборців. Окремо Олександр Білик зупинився на проблемах масиву індивідуальної забудови «Старе летовище», а саме: відсутність доріг, зовнішнього освітлення та відсутність дитячих спортивних майданчиків. Депутат детально розповів які заходи по вирішенню вказаних проблем заплановані міською радою в 2016 році. А саме, до жовтня 2016 року заплановано здійснити капітальний ремонт вул. Глінки на суму 1395 тис грн, до листопада 2016 року зробити капітальний ремонт вул. Щедріна (від буд № 27 до вул. Холодноярців (Папаніна) 4578 м.кв. на суму 2 083,668 тис грн. 3 млн 069 тис грн ( майже 4 % міського титулу капітальних робіт) заплановано використати на «Старому летовищі».

На сьогодні вже розпочаті роботи щодо виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду та вул. Ювілейної. В титулі виконання робіт поточного ремонту дорожнього покриття заплановано ремонт вулиць Спортивної (Щорса), Щедріна та Купріна (в т.ч. тротуар 600 м.кв) загальним обсягом 2000 м.кв. на суму понад 500 тис грн. Крім цього, до титулу на виконання поточного ремонту дорожнього покриття масивів індивідуальної забудови та садівничих товариств на 2016 рік включено ремонт всіх вулиць «Старого летовища».

Під час зустрічі громадяни висловили бажання створення на вказаному масиві органу самоорганізації населення (комітету мікрорайону). Олександр Білик пообіцяв сприяння та підтримку у вирішенні даної громадської ініціативи, в зв’язку з чим було обрано ініціативну групу та підготовлено лист на міського голову з проханням надати юридичну та практичну допомогу в проведенні відповідних виборів та створенні легітимного ОСН.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. джинсой не пахнет

  2. пахнет пахнет…

  3. проплата в кеш)) де буде писатись реклама)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.