У Симчишина оголосили кастинг на головного архітектора Хмельницького

Згідно з розпорядженням міського голови Олександра Симчишина, оголошено конкурс на заміщення вакантної посади заступника директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів – начальника управління архітектури та містобудування – головного архітектора міста.

Про це повідомляє сайт міської ради.

Вимоги до претендентів на посаду: громадянство України, вища архітектурна освіта та стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері  містобудування  та  архітектури не менше 5 років, навички роботи на комп’ютері та оргтехніці, вільне володіння державною мовою, відсутність заборон, визначених частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Для участі в конкурсі необхідно подати заяву про участь в конкурсі, належним чином оформлену особову картку (форма П2-ДС) з відповідними додатками, фотокартку розміром 4х6, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”, письмову згоду на обробку персональних даних, заяву про відсутність заборон та згоду на проведення перевірки, передбачених Законом України «Про очищення влади», копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності), а також успішно  скласти  іспит  (додаткова   інформація   надається   кадровою  службою,  тел.  65-03-29).

Заяви приймаються за адресою: м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, к. 109.

Як писав НГП, 29 лютого Віктора Дунаєвського було звільнено з посади заступника директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів – начальника управління архітектури та містобудування – головного архітектора міста. Працював на займаній посаді з серпня 2007 року.

Останнім часом прізвище Віктора Дунаєвського засвітилося у скандалах, пов’язаних з видачею містобудівних умов та обмеження забудов земельних ділянок під комерційне та житлове будівництво у Хмельницькому.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. От вам і конкурс на головну посаду в містобудуванні.
    Де ті крикуни? Мер все виконав – і обговореня і конкурси.

  2. дай Бог, що конкурс виграв нормальний архітектор. йому доведеться розгрібати все те лайно, що натворив Дунаєвський.

  3. поки це все балачки, конкурс оголосили на бумазі, апро обговорення і мови немає, бо його не буде

  4. Бернадську давай

  5. Чи один вже той кастинг був? А толку? Все рівно не фахівця візьмуть а посаду заповнять своєю людиною. Скільки вже таких бігають, фотографуються і телефонами навороченими граються.

  6. А куда давати Бернацьку? Вона ходить на роботу,плювала на вас! Нормальна платня,машина! Треба навчитись так!

  7. Про це повідомляє сайт міської ради… на сайті немає оголошення про конкурс ! шо за мутьож

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.