У Сімашкевича зіграли на випередження: перейшли до ProZorro добровільно за день до набуття чинності Закону

Виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради прийняв рішення «Про затвердження Порядку застосування системи електронних закупівель розпорядниками бюджетних коштів, установами, організаціями Кам’янець-Подільської міської ради». Мова йде про приєднання до системи електронних державних закупівель ProZorro.

Відповідне рішення оприлюднене на офіційному сайті міської ради.

У проекті вказано, що перехід до ProZorro відбувся  «з метою забезпечення максимальної ефективності використання та економії бюджетних витрат, розширення добросовісної конкуренції, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівлі товарів, робіт та послуг за кошти міського бюджету».

Прийнявши вчора відповідне рішення, виконком очевидно вирішити діяти на випередження, адже з 1 квітня в Україні набув чинності Закон «Про публічні закупівлі». Тож відсьогодні центральні органи виконавчої влади і так були зобов’язані  проводити закупівлі через електронну систему ProZorro.

Закупівля через ProZorro обов’язкова для замовлень, в яких вартість товарів та послуг перевищує 200 тисяч гривень, а робіт – 1,5 мільйона гривень.

В системі також реєструються звіти про закупівлі від 50 до 200 тисяч гривень, якщо вони не були проведені через електронні тендери.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.