Ілля Кива: “на Західній Україні менше наркотиків, бо тут більше Бога”

Сьогодні у Хмельницькому скандально відомий начальник департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Ілля Кива провів навчально-виховну бесіду із студентами університету управління та права.

kiva

Він розповідав про шкідливість наркотиків, а для наочності продемонстрував сюжети про скалічені долі кількох юних наркодилерів. За його словами, зараз найбільш доступні наркотики – це амфетамін, так званий “крокодил” та кокаїн. Ці три речовини найбільш згубні через легкодоступність та порівняно низьку ціну.

Також він зазначив, що зустрічі із молоддю відбуватимуться ще, однак департамент також має робити і свою основну роботу. Водночас він заявив, що не зрозуміло, що зараз є основною роботою – подібні виховні зустрічі чи боротьба, яка зараз ведеться із наркозличчинністю. А що буде більш ефективним – покаже час.

“Один з методів боротьби із наркозлочинністю – це виховання свідомості підростаючого покоління. Стійкості до цього зла. Для того, щоб це з’явилось – необхідно розкрити їм очі на цю проблему та говорити з ними про це. Це як навчати дитину азам: що таке добре, а що таке погано”, – зазначив Ілля Кива.

Коментуючи ситуацію із наркозлочинністю в Хмельницькій області, Ілля Кива заявив, що Західна Україна значно менше схильна до наркоманії ніж інші регіони.

“За статистикою Західна Україна більш вихована. На моє переконання – тут просто більше Бога. А де більше Бога – там менше зла. А наркотик – це зло який приходить і вбиває в першу чергу душу. Я переконаний, що чим більше в тобі віри – тим міцнішим ти будеш щодо бруду, зла і того пороку, що навколо нас”, – заявив начальник департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Ілля Кива.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.