Деражнянські посадовці звернулися до прокуратури щодо оренди землі: ціна питання – 185 га

У Деражнянській РДА відбулося засідання комісії із визначення збитків власникам землі та землекористувачам. Її головою є перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Загорулько.

Уже не вперше на засіданні комісії було піднято одне із найбільш наболілих питань – користування ТОВ «Гером-Інвест Україна» не витребуваними паями (185 га), без сплати жодних податків та орендної плати за користування паями селян.

На засіданні комісії була присутня юрисконсульт ТОВ «Гером-Інвест Україна», яка пояснила, що виконавчий директор не уповноважений вирішити дане питання, оскільки він відповідає лише за організацію весняно-польових робіт, а вищезазначене питання знаходиться в компетенції генерального директора товариства, але він зараз знаходиться за межами України і зв’язок із ним відсутній.

Комісією було визначено суму збитків та надано рекомендації землекористувачу щодо сплати збитків.

У зв’язку із тим, що комісія по даному питанню засідає уже втретє і жодних позитивних зрушень немає, було вирішено направити протокол засідання комісії до районної прокуратури, а голові сільської ради рекомендовано звернутися до районного суду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.