Цьогоріч на Хмельниччині розраховують закупити 40 шкільних автобусів

Цьогоріч на Хмельниччині розраховують закупити 40 шкільних автобусів за рахунок співфінансування з державного і місцевих бюджетів.

Про це зазначено у проекті рішення сесії облради щодо внесення змін до поточного бюджету.

У пояснювальній записці сказано, що придбання шкільних автобусів має здійснюватися для загальноосвітніх навчальних закладів, які будуть оптимізовані/об’єднані/реорганізовані, і до яких будуть довозитися учні загальноосвітніх навчальних закладів за принципом співфінансування: 50 відсотків – за рахунок залишку субвенції (31,2 млн. грн) та 50 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Наразі в області є потреба у придбанні 42 шкільних автобусів.

За інформацією департаменту освіти і науки облдержадміністрації, відповідно до листа ПАТ «Чернігівський автозавод», вартість шкільних автобусів 2015 року випуску на 1 лютого 2016 року становить 1 млн. 528 тис. гривень.  Тому, на даний час є можливість придбати 40 одиниць автобусів.

Водночас, у зв’язку із тим, що на даний час у більшості місцевих бюджетів області ще не відбулись сесії рад по уточненню своїх бюджетів, відсутні підтвердження про передбачення у їх бюджетах коштів на співфінансування 50 відсотків вартості придбання автобусів.

Як відомо, у державному бюджеті на 2016 рік на придбання шкільних автобусів виділено 600 млн. грн. А саме – за рахунок бюджетної програми «Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам» близько 85,40 млн. грн., з освітньої субвенції місцевим бюджетам – близько 514,60 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.